faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Kandavas novada domes ziņas Kurzemes Radio24.04.2019

25. aprīlī plkst. 9:30 Kurzemes Radio skanēs Kandavas novada domes ziņas. 

Atgādinām, ka Kandavas novada domes ziņas Kurzemes radio skan 2x mēnesī- katra mēneša otrajā un ceturtajā ceturtdienā plkst. 9:30. 

Esi informēts par jaunumiem un aktualitātēm novadā!

Kandavas novada domes ziņu arhīvs šeit

printēt

Pūzurgravas Disku Golfa Parka atklāšanas turnīrs

27.04.2019 11:00 - 13:30

27. aprīlī plkst. 11:00 Kandavas Pūzurgravā notiks Disku Golfa Parka atklāšanas turnīrs. Aicinām dalībniekus un interesentus gan ar pieredzi, gan tos, kuri vēlas pamēģināt un atklāt šo interesanto spēli. 

Trasē izvietoti deviņi grozi, turnīra laikā tiks izspēlēti 4 apļi. Interesenti ar diskiem tiks nodrošināti.

PROGRAMMĀ:
11:00    Reģistrācija
11:30    Pirmais aplis 
12:00    Otrais aplis 
12:30    Trešais aplis 
13:00    Ceturtais 
13:30    Apbalvošana 

Tiekamies šo sestdien! Reģistrācija https://discgolfmetrix.com/?u=scorecard&ID=913851

PuMPuRS Jaunatnes iniciatīvu projektu konkursa otrais uzsaukums ir klāt!24.04.2019

Kandavas novada dome izsludina PuMPuRS atklātu projektu konkursu “PRIEKŠLAICĪGAS MĀCĪBU PĀRTRAUKŠANAS RISKA JAUNIEŠU IESAISTE JAUNATNES INICIATĪVU PROJEKTOS”, Eiropas Savienības fondu darbības programmas "Izaugsme un nodarbinātībā" 8.3.4. specifiskā atbalsta mērķa “Samazināt priekšlaicīgu mācību pārtraukšanu, īstenojot preventīvus un intervences pasākumus” projekta Nr.8.3.4.0/16/I/001 “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai” ietvaros.

Konkurss tiek organizēts, lai sasniegtu abus projektā noteiktos mērķus:

  • Palielināt priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas (turpmāk – PMP) riska grupas izglītojamo motivāciju turpināt izglītību un veicināt viņu aktīvu līdzdalību ikdienas dzīvē;
  • Iesaistīt PMP riska grupas izglītojamos jauniešus aktivitātēs un jaunatnes iniciatīvu projektos ārpus formālās izglītības, nodrošinot aktivitāšu pieejamību iespējami tuvu bērnu un jauniešu dzīves un mācību vietai.
printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)

Mūzikas skolas vijolnieki piedalās 9.Kurzemes kamerorķestru festivālā24.04.2019

Aprīlī jau piecpadsmito reizi Talsos tika atzīmēti Kārļa Ferdinanda Amendas mūzikas svētki. Šoreiz tie tika atklāti ar jau devīto Kurzemes Kamerorķestru festivālu. Šajā festivālā piedalījās arī Kandavas Mākslas un mūzikas skolas vecāko klašu vijolnieku ansamblis- Helēna Krista Dombrovska, Katrīna Tomeijere, Rimants Jakobovics, Elīza Oliņa, Adrija Anna Zariņa, Beāte Beta Makovska, Renāte Ausekle un ansambļa vadītāja Inga Rubene.

Festivālā piedalījās pavisam 330 jauno mūziķu no vairākiem Latvijas novadiem. Mūsu vijolnieki bija ļoti priecīgi par doto iespēju muzicēt šajā festivālā, kopīgi atskaņojot sešus skaņdarbus diriģenta Mārtiņa Berga vadībā.

Interesanti bija tas, ka lielā dalībnieku skaita dēļ, orķestri muzicēja skatītāju zālē, bet klausītāju rindas bija izvietotas uz skatuves.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)

Kandavas novada domes sēde notiks 25.aprīlī

25.04.2019 13:00 kur : Kandavas novada dome
Kandavas novada ģerbonis

Kandavas novada dome

Kandavas novada domes sēde notiks š.g. 25.aprīlī plkst. 13:00 domes sēžu zālē. 

Darba kārtību skatīt ŠEIT

Lieldienu sagaidīšana Kandavā23.04.2019

Svētdien, 21.aprīlī, no plkst. 13:00 Kandavas promenādē pulcējās ģimenes un bērni, lai ar deju priekšnesumiem, šūpošanos, olu ripināšanu un citām jautrām aktivitātēm svinētu pavasara atnākšanu.

Lieldienu svinības ar saulainu sveicienu klātesošajiem un Lieldienu zaķu figūru konkursa labāko autoru apbalvošanu, atklāja domes priekšsēdētāja Inga Priede.

Konkursa “Zaķu festivāls” galveno balvu- EUR 100.00 saņēma Rinalds Šmēls, SIA “Kandavas ceļi”, kurš izgatavojis lielāko zaķi no konkursam pieteiktajiem, bet pateicoties vietējiem tūrisma uzņēmējiem, vērtīgas balvas saņēma visi 12 dalībnieki. Saldu skatītāju simpātiju balvu bija sarūpējis uzņēmums SIA “Kristaps” un to saņēma uzņēmuma DUS "Virši-A Kandava" kolektīvs.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (47)

Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas jauniešu pašpārvaldei sava telpa, bet projekta dalībniecēm Līdera lielā balva - ceļojums18.04.2019

Jau vairākus gadus Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas vecāko klašu skolēniem ir iespēja apgūt komerczinības interešu izglītības pulciņā, gūstot priekšstatu gan par lietišķo etiķeti, gan biznesa plānu un mārketingu, par grāmatvedības pamatiem, kā arī pieredzi, piedaloties dažādās projekta “Esi Līderis!” aktivitātēs. Pulciņu  vada skolotāja Dace Vilkauša.

Šis mācību gads pulciņa dalībniekiem bijis ļoti veiksmīgs, jo 26. martā Rīgā projekta “Esi Līderis!” biznesa spēļu konkursa “Ceļš uz bagātību” finālā par galveno balvu cīnījās pat 2 mūsu skolas komandas - “Dzirkstelītes” no 12.klases un “Sekvence” no 11.klases.  “Dzirkstelītēm” finālā izdevās iegūt 2.vietu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (13)
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top