faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Izglītības iestādes jaunam mācību gadam gatavas23.08.2019

23.augustā domes vadība un deputāti turpināja skolu pieņemšanu, šoreiz vērtējot pilsētas izglītības iestāžu gatavību jaunajam mācību cēlienam.

Pirmsskolas izglītības iestādē “Zīļuks” uz šo brīdi pieteikušies 208 audzēkņi, no tiem 87 bērni uzsāks mācības 5-6 gadīgo grupās. Gatavojoties jaunajam mācību gadam, ir atjaunotas dēļu grīdas nojumēs un soliņi āra laukumiņos. Tāpat remontdarbi notikuši arī iekštelpās- izremontēta vienas grupiņas virtuve, kādas grupiņas tikušas pie jauniem plauktiem, bet citas pie bērnu galdiem un krēsliem. 


printēt Lasīt visu ziņu

Turpinās ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu paplašināšanas darbi Skolas ielā23.08.2019

Jūlijā Kandavas pilsētā tika uzsākti būvdarbi projekta „Ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstība Kandavā, II kārta” (Identifikācijas Nr. 5.3.1.0/17/I/031) ieviešanai. Pēc plānoto darbu grafiku saskaņošanas ar SIA „Kandavas komunālie pakalpojumi” un Kandavas pilsētas domi, uzņēmējs AS „UPB” pirmos rakšanas darbus uzsāka Skolas ielā, lai sākoties jaunajam mācību gadam skolēniem un viņu vecākiem netiktu apgrūtināta piekļūšana mācību iestādei. Skolas ielā tiek veikti darbi jaunu kanalizācijas tīklu un pievadu līdz mājsaimniecības robežām izbūve, kā arī veikta jau esošo ūdensapgādes tīklu nomaiņa uz jauniem.

            SIA „Kandavas komunālie pakalpojumi” vēlas informēt Kandavas pilsētas iedzīvotājus, ka būvdarbi Skolas ielā norisināsies līdz š.g. 1.septembrim, tad tiks pārtraukti līdz septembra vidum, lai netiktu traucēta mācību gada uzsākšana. Skolas ielas brauktuve tiks sakārtota, tā, lai ar visu veidu transportlīdzekļiem būtu droša pārvietošanās pa ielu. Turpmākie ūdenssaimniecības paplašināšanas un atjaunošanas būvdarbi tiks veikti Lāčplēša ielā.

printēt Lasīt visu ziņu

LLKC Tukuma konsultāciju birojs organizē mācības un mācību braucienu23.08.2019

LLKC Tukuma konsultāciju birojs organizē divu dienu apmācības un mācību braucienu uz Poliju, aicinot pieteikties interesentus.  

printēt

Novada skolas gatavojas jaunajam mācību cēlienam21.08.2019

20.augustā sākās Kandavas novada skolu pieņemšana. Skolu gatavību jaunajam mācību gadam vērtēja Kandavas novada Izglītības pārvaldes vadītāja Liene Šnikvalde, novada domes priekšsēdētāja Inga Priede, priekšsēdētājas vietniece Gunda Cīrule, izpilddirektors Egīls Dude, deputāti Signe Ezeriņa, Daiga Puga, Inna Freiberga, Guntars Indriksons, Romeks Fabjančiks un Aigars Lasis.

20.augustā tika apskatītas Kandavas novada pagastu izglītības iestādes: Cēres pamatskola, Zemītes pamatskola, Kandavas novada Zantes pamatskola, Vānes pamatskola, kā arī divas pilsētas skolas- Kandavas K.Mīlenbaha vidusskola un Kandavas Deju skola.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (62)
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top