faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Pieteikšanās konkursam "Kandavas novada Gada jaunietis 2017"

15.01.2018 08:00 - 05.02.2018 - 17:00 kur : Kandavas multifunkcionālais jaunatnes iniciatīvu centrs "Nagla"

Aicinām pieteikt foršus, aktīvus, daudzpusīgus, gudrus un visādi citādi superīgus Kandavas novada jauniešus konkursam "Kandavas novada Gada jaunietis 2017"!

Pretendentu pieteikšana līdz š. g. 5.februārim, pieteikšanas kārtība, vērtēšanas kritēriji un pieteikuma anketa atrodama ŠEIT!

Tie, kuri atbildīs vērtēšanas kritērijiem un būs izpildījuši pieteikšanās prasības, tiks aicināti uz tikšanos ar žūriju š. g. 8.februārī.

Balvas un titula " Kandavas novada Gada jaunietis 2017" ieguvējs tiks paziņots 16.februārī svinīgā apbalvošanas pasākumā.

Kreppapīra ziedu izgatavošanas meistardarbnīca

17.01.2018 15:00 - 17:00 kur : Kandavas multifunkcionālais jaunatnes iniciatīvu centrs "Nagla"

Jauniete Tekla radošos kandavniekus ielūdz uz kreppapīra ziedu izgatavošanas meistardarbnīcu 17.janvārī plkst.15:00 jauniešu centra telpās!

Dalība bez maksas un nodarbības vadīs jauniete Tekla Jansone.

Seminārs par atkarību izraisošām vielām un to izplatību Zantē

17.01.2018 11:00 - 12:30 kur : Zantes ģimenes krīzes centrs

Seminārs par atkarību izraisošām vielām un to izplatību

Semināru vadīs Brina Leskavniece – profesionālais bakalaura grāds sociālajā darbā, sociālā darbinieka klasifikācija. Savu izglītību ieguvusi Liepājas pedagoģijas akadēmijā. Pieredze – sociālais darbinieks.

Šampanieša ballīte

17.01.2018 18:00 kur : Kandava, viesnīca

Nebijis un ļoti gaidīts notikums Kandavā! Pasākums par savas sejas ādas uzlabošanu- hialuronskābes- dabīgas, no augu valsts iegūtas, sertificētas, ražotas Vācijā. Nodarbību vadīs Latvijā vadošā lektore šajā jomā Marita Liepiņa. Nāc un uzzini kā Tu vari palīdzēt savai sejas ādai izskatīties par 10 gadiem jaunākai ar BYAS tehnoloģiju. Nodarbībā tiks veiktas demo demonstrācijas. Nenokavē un izbaudi to uz savas ādas - Kandavā, viesnīcas telpās. Gaidām tieši Tevi!

Fiziskās aktivitātes bērniem Zantē

15.01.2018 10:00 - 14:00 kur : Zantes ģimenes krīzes centrs

Fiziskās aktivitātes bērniem

Semināru vadīs Gita Orste – izglītības zinātņu maģistra grāds, fiziskās audzināšanas skolotāja kvalifikācija. Savu izglītību ieguvusi Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības augstskolā un Latvijas Universitātē. Apmeklēti papildus kursi. Pieredze – sporta skolotāja.

Eiropas Jaunatnes basketbola līga U-15 zēni, 8 komandu turnīrs

12.01.2018 09:00 - 14.01.2018 - 14:00 kur : Kandavas novada Bērnu un jaunatnes Sporta skola

SPĒĻU GRAFIKS:

12.01.

1. 9.00.  BC Barsy ( Kazahstāna) - Oslo ( Norvēģija)

2. 10.20. Volgograda ( Krievija) - Tbilisi ( Gruzija)

3. 11.40. Dinamo/Maskava( Krievija) - BC TTU/Tallina ( Igaunija)

4. 13.00. Čehovas Yastrebi( Krievija) - BA Tallinas/Kalev ( Igaunija)

printēt Lasīt visu ziņu

14. janvāris Kandava/COMPOR pret LU/BS Rīga

14.01.2018 kur : Rīgas Hanzas vidusskola

Lieliska aizsardzība atnes pārliecinošu uzvaru!

14.janvārī Rīgas Hanzas vidusskolā mērojāmies spēkiem ar LU/BS Rīga, kurai līdz šim bija 3 uzvaras, 5 zaudējumi, tomēr sniegums ļoti atzīstams, un solījās ļoti grūts mačs.

Bažas par grūtu spēli apstiprinājās pirmajā ceturtdaļā, jo nekādi nespējām iekarot pretinieku grozu, kamēr pretiniekiem spēle vedās un samērā ātri ieguva 10 punktu pārsvaru 14:4, pašas ceturtdaļas beigas nedaudz veiksmīgākas mums, tomēr vienalga ļoti vāja ceturtdaļa - 9:17. Otrās ceturtdaļas sākumā atkal nonācām iedzinējos ar 10 punktiem 11:21, tomēr tad notika spēles lūzums, 11 punktu izrāviens un +1 jau mums! Arī turpmākie notikumi otrajās desmit minūtēs bija veiksmīgāki mums un puslaika pārtraukumā dodamies ar 37:32 pārsvaru. Otrā ceturtdaļa uzvarēta ar 28:15.