Aicinām Kandavas novada iedzīvotājus piedalīties fotokonkursā "Rudens Kandavas novadā". Konkursā var piedalīties ikviena fotogrāfija, kas uzņemta 2018. gadā, laikā no 1. septembra līdz 18.novembrim. Fotogrāfiju tematika var būt dažāda - daba, dzīvnieki, augi u.c. Skaistākās fotogrāfijas autors saņems balvu!
Fotogrāfijas konkursam lūdzam iesūtīt līdz 2018. gada 18.novembrim, plkst. 12.00. Konkursa rezultāti tiks paziņoti pašvaldības mājaslapā www.kandava.lv. Fotogrāfijas sūtīt uz e-pastu: liga.supstika@kandava.lv
Kā jau katru gadu, arī Latvijas simtgades laikā, Cēres pamatskolā norisinājās zēnu spēka, izturības un veiklības sacensības "Cēres Lāčplēsis 2018". Īsi par Latvijas karavīriem un to nopelniem Latvijas pastāvēšanā pastāstīja vēstures skolotāja Juta. Un tad cīņa varēja sākties!
Cīņā uzvarēja: 1.-4.klašu grupā: 1.vieta -Ingus Rožinskis, 2. vieta - Ilvars Rožinskis, 3. vieta - Dāniels Miezis.
5.-7.klašu grupā: 1. vieta - Jānis Tīrums, 2. vieta - Ralfs Konovs, 3. vieta - Robins Valters
8.-9.klašu grupā: 1. vieta - Kristers Kašlajs, 2. vieta - Oskars Granapskis, 3. vieta - Emīls Lagzdiņš.
Paldies sporta skolotājam Aivaram un 7.klasei par pasākuma organizēšanu!!!
Nekustamais īpašums Uzvaras iela 18, Kandava, Kandavas novads (kadastra numurs 9011 001 0396), sastāv no zemes vienības ar kopējo platību 2930m2.
Nekustamais īpašums „Kroņstrauti”, Matkules pagasts, Kandavas novads (kadastra numurs 9070 003 0153) sastāv no neapbūvēta zemes gabala ar kopējo platību 2,39 ha ( no kuriem 1,54 ha lauksaimniecībā izmantojamā zeme, 0,74 ha meži).
11. novembrī Kandavas novada muzejā
notika tikšanās ar Lāčplēša kara ordeņa kavaliera Sergeja Lagzdiņa dēlu,
mākslinieku Jāni Lagzdiņu.
Atmiņās par Brīvības cīņu laiku dalījās arī Kurzemes cietokšņa muzeja vadītājs Ilgvars Brucis un stāstījumā par Pirmā pasaules kara un brīvības cīņu dalībnieku Jāni Reinsonu dalījās Cēres pamatskolas skolotāja Juta Reinsone.
Pēc atmiņu stāstiem svinīgi tika atklāta izstāde "Brīvs, kam dūša brīvam būt!", kurā apkopota informācija par Kandavas novada muzeja apzinātajiem 28 Kandavas novada Lāčplēša Kara ordeņa kavalieriem un brīvības cīņu dalībniekiem.
11.novembra novakarē lieli un mazi zantenieki pulcējās laukumā pie skolas, lai dotos Lāčplēša dienas atcerei veltītajā lāpu gājienā uz Piemiņas vietu pie ozola.
Spītējot dzestrajam vējam, gājienā piedalījās kupls pulks dalībnieku. Kā allaž, par drošību un organizētu gājienu rūpējās Zantes zemessargi. Latvijas karogu gājienā nesa Nacionālās Aizsardzības akadēmijas Sauszemes spēku militārās vadības 3.kursa kadets Klāvs Elksnītis.
Piemiņas vietā tika noliktas svecītes un pieminēti Brīvības cīņās kritušie karavīri. Jauno paaudzi uzrunāja Zantes zemessardzes nodaļas pārstāvis Raitis Evarsons, ieskatu vēsturē un stāstījumu par Lāčplēša dienu bija sagatavojusi vēstures skolotāja Laila Šaicane un skolnieki Valērija, Māris un Arkādijs. Pasākuma noslēgumā visi klātesošie vienojās kopīgā dziesmā, kas izskanēja tumšajās novembra debesīs mūžīgai karavīru piemiņai …
Informējam, ka 10.novembrī Zemītē un Zantē paredzētie semināri par veselības veicināšanas nozīmi un iespējām semināra vadītājas slimības dēļ ir ATCELTI!
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!