faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

SIA "KKP" aicina darbā Nekustamo īpašumu apsaimniekošanas un siltumapgādes daļas remontstrādnieku11.07.2019

SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” (reģ.Nr. 41203006844), aicina darbā remontstrādnieku uz nenoteiktu laiku. (Profesijas kods: 931302)

SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” pamatdarbība ir dzeramā ūdens ieguve un piegāde, kanalizācijas novadīšana un pārstrāde, asenizācijas pakalpojumi, namu apsaimniekošana, kapsētu apsaimniekošana, apkures pakalpojumu sniegšana Kandavas novadā. Papildus pakalpojumi ir remonta darbi, pļaušanas un teritorijas sakopšanas pakalpojumi.

printēt Lasīt visu ziņu

Aktualitātes Kandavas novadā no 11. līdz 24.jūlijam


Kandavas novada dome aicina iedzīvotājus no 2019. gada 1.jūlija līdz 2019.gada 29. jūlijam piedalīties aptaujā par administratīvi teritoriālo reformu Kandavas novadā, izsakot savu viedokli par aptaujas jautājumu: “Vai Jūs atbalstāt Kandavas novada kā patstāvīgas Latvijas Republikas administratīvās teritorijas saglabāšanu?”
Aizpildīto veidlapu (tukšās veidlapas atrodas blakus aizzīmogotajām kastītēm)  līdz 29.jūlijam iespējams ievietot aizvērtā un aizzīmogotā balsošanas kastē, kas atrodas sekojošās pašvaldības struktūrvienībās to darba laikā: Kandavas novada domē, Kandavas novada sociālajā dienestā, Kandavas Sporta hallē, Kandavas Tūrisma informācijas centrā, pagastu pārvalžu administratīvajās ēkās un Valdeķu kultūras namā (līdz 12.jūlijam).
Aizpildīto veidlapu iespējams iesniegt arī elektroniski - ar drošu elektronisko parakstu parakstītu aptaujas veidlapu nosūtot uz elektroniskā pasta adresi: dome@kandava.lv.


printēt Lasīt visu ziņu
Kandavas novada ģerbonis

Dzimtsarakstu nodaļā iespējams saņemt daudzvalodu standarta veidlapu10.07.2019

Kandavas novada dzimtsarakstu nodaļā var saņemt Daudzvalodu standarta veidlapas, ko publiskajam dokumentam pievieno kā tulkošanas palīglīdzekli- pielikumu dzimšanas, laulības, miršanas apliecībai, vai izziņai. Veidlapas cena, neatkarīgi no tulkotā dokumenta veida ir 5 eiro. Jāpiebilst, ka veidlapu pievieno tikai dokumentiem, kuri izdoti pēc 2013.gada 1.janvāra. Tas nozīmē, ka tulkojot senāk izdotu dokumentu, Dzimtsarakstu nodaļā vispirms būs jāaktualizē reģistra dati un jāiegādājas atkārtota apliecība. Sīkāku informāciju par daudzvalodu veidlapu var iegūt Dzimtsarakstu nodaļā, zvanot 63107374.

printēt Lasīt visu ziņu

CVK reģistrētās vēlētāju iniciatīvas parakstu vākšanai10.07.2019

Demokrātiskās iekārtas pamats ir iedzīvotāju informēšana. Satversmes 90.pantā  noteikts: “Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības”. Latvijas Satversme paredz īpašu konstitucionālu procedūru – vēlētāju parakstītu likumprojektu iesniegšanu, kurus Saeima nevar neskatīt. Šobrīd Latvijas pilsoņiem ir iespēja paust savu viedokli Centrālās Vēlēšanu komisijas reģistrētās  divās iniciatīvās:

1) Grozījumu likumā “Par tautas nobalsošanu, likumu ierosināšanu un Eiropas pilsoņu iniciatīvu” atcelšanu

Likums par 2012.gada 8.novembra likuma Grozījumi likumā Par tautas nobalsošanu, likumu ierosināšanu un Eiropas pilsoņu iniciatīvu atcelšanu (31/08/2018)

Nosaukums: Likums par 2012. gada 8. novembra likuma “Grozījumi likumā “Par tautas nobalsošanu, likumu ierosināšanu un Eiropas pilsoņu iniciatīvu”” atcelšanu

printēt Lasīt visu ziņu

Ar 1.jūliju tiek samazināts domes deputātu atalgojums10.07.2019

27.jūnija Kandavas novada domes sēdē tika skatīts jautājums par domes deputātu stundu likmes noteikšanu. Līdz šim spēkā esošā Kandavas novada domes deputātu stundas algas tarifa likme bija noteikta ar novada domes 2013.gada 30.oktobra lēmumu un tā bija ievērojami lielāka nekā maksimāli pieļaujamā.

27.jūnija sēdē Kandavas novada domes deputāti pieņēma lēmumu, noteikt domes deputātam, kurš neieņem algotu amatu domē, darba stundu tarifa likmi 6.95 eiro par nostrādāto darba stundu. Deputātiem tiek apmaksātas ne vairāk kā 20 darba stundas mēnesī, bet komiteju priekšsēdētājiem ne vairāk kā 27 darba stundas mēnesī, tāpat kā līdz šim.

printēt Lasīt visu ziņu

Par administratīvi teritoriālo reformu10.07.2019

Konferences kopsavilkums

Lai novērstu tālāku sociālekonomisko sarukšanu un iedzīvotāju skaita mazināšanos, Latvijā ir jāveic daudz plašāka teritorijas attīstības pārvaldības reforma, tai skaitā jāizveido apriņķi ar nodalītām autonomajām funkcijām un jāmaina iedzīvotāju ienākuma nodokļa (IIN) sadalījums. Šāds Latvijas zinātnieku izstrādāts priekšlikums izskanēja Latvijas Lielo pilsētu asociācijas (LLPA) un Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) organizētajā konferencē “Latvijas teritoriju attīstības izaicinājumi”.

Saskaņā ar “Eurostat” datiem 23 gadu laikā Latvija zaudējusi aptuveni 23% iedzīvotāju. Darbaspēka aizceļošana radījusi milzu atšķirības starp reģioniem un Rīgu. Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) šobrīd piedāvā situāciju labot ar administratīvi reģionālo reformu, apvienojot novadus.

printēt Lasīt visu ziņu
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top