faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Novada jaunieši iegūst Vītolu fonda administrētās stipendijas 2015./2016.mācību gadā23.09.2015

Jauna mācību gada sākums ir arī brīdis, kad prieks un cerības tik daudzu cilvēku acīs liecina, ka Vītolu fondam ir pamatots iemesls lepoties ar 1906 stipendiātiem, kas 13 gadu laikā jau ieguvuši augstāko izglītību. Šogad ar 189 ziedotāju stipendijām studē 670 stipendiāti, tostarp 6 no Kandavas novada. Stipendijās plānots izmaksāt 1 045 000eiro. Vītolu fonds administrē 23 uzņēmumu, 15 fondu, 15 organizāciju un 139 privātpersonu stipendijas. Godinot ziedotājus, Vītolu fonds stipendijas sauc ziedotāju vārdā.

printēt Lasīt visu ziņu

Dāliju kolekcija Kandavas novada muzejā23.09.2015

No 22.septembra Kandavas novada muzejā ir apskatāma kandavnieces Skaidrītes Ozolas audzēto dāliju kolekcija.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (9)

Papildināts Kandavas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas inventārs23.09.2015

ŠĪ gada 22.maijā Izglītības un zinātnes ministrija (LR IZM) ar Kandavas novada pašvaldību noslēdza līgumu par finansējumu Kandavas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolai (BJSS), sporta inventāra iegādei no valsts budžeta līdzekļiem. Arī pašvaldība piedalījās sporta inventāra iegādē ar līdzfinansējumu, kurš nebija mazāks par līgumsummu.

Tādējādi, īstenojot šī līguma nosacījumus, Kandavas novada BJSS varēja iegādāties jaunas basketbola bumbas gan 5 Nr., gan 3 Nr., kopskaitā 30 gab., kuras savās treniņu nodarbībās izmanto jaunāko grupu audzēkņi, nodrošinot kvalitatīvu treniņu procesu. Kā arī, tika iegādāti jauni ratiņi bumbu pārvadāšanai un šķēršļu komplekts.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

Eiropas gada attīstībai Labas gribas vēstniece un Latvijas pašvaldību vadītāji tiekas ar Moldovas kolēģiem22.09.2015

Ārlietu ministrija ik gadu piešķir grantus attīstības sadarbības projektu īstenošanai Austrumu partnerības valstīs. Šogad Ārlietu minsitrija ir piešķīrusi grantu EUR 20 572 apmērā Latvijas Pašvaldību savienībai projekta „Administratīvi teritoriālās reformas un finanšu decentralizācijas sinerģija labas pārvaldības stiprināšanai Moldovā” (projekts) īstenošanai. Projekta mērķis ir veicināt Moldovas vietējo pašvaldību reformu procesa attīstību, iepazīstinot ar Latvijas administratīvi teritoriālās reformas pieredzi un finanšu sistēmu, un Latvijā gūtās pieredzes piemērošanu Moldovā.

Projekta ietvaros no 21.-25.septembrim Eiropas gada attīstībai labas gribas vēstniece, LPS ģenerālsekretāre Mudīte Priede, Jaunpils novada domes priekšsēdētāja Ligita Gintere, Kandavas novada domes priekšsēdētājs Normunds Štoferts, Engures novada domes priekšsēdētājs Gundars Važa un Ventspils novada domes priekšsēdētājs Aivars Mucenieks piedalās ekspertu vizītē Moldovā. Vizītes pirmajā dienā Kišiņevā notika tikšanās ar Moldovas Pašvaldību asociācijas CALM kolēģiem.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Sākumskolas bērnu pasākums “Dzejoļi draiskojas”21.09.2015

Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas 2.klases skolniece Agneta Muskeite lasīja dzejoli par Kandavu-

Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas 2.klases skolniece Agneta Muskeite lasīja dzejoli par Kandavu- "Ziemas rīts Kandavā" (U.Auseklis)

19.septembra pēcpusdienā Kandavas kultūras namā norisinājās pasākums sākumskolas bērniem kopā ar Zinīti un Nezinīti “Dzejoļi draiskojas”.

Tā kā pasākums noritēja Dzejas dienu ietvaros, tad bērni bija ieradušies ar savām mīļākajām dzejoļu grāmatām un iepriecināja viens otru, lasot dzejoļus. Tika lasīti gan vairāki Ojāra Vācieša dzejoļi, piemēram, “Dumjais gliemezis”, “Velosipēds”, “Jampadracis”, gan mēles mežģi, gan Ziedoņa Purva “Meža olimpiāde”, kas bija garākais dzejolis un pat dzejolis par Kandavu- Uldis Auseklis “Ziemas rīts Kandavā”.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (19)

Šodien mobilais mamogrāfs Kandavā07.08.2015

21.septembrī pie Kandavas sociālā dienesta (Jelgavas iela 4a) sievietes tiek aicinātas veikt krūšu izmeklējumus Veselības Centra 4 mobilajā mamogrāfā.

Uz mamogrāfa pārbaudi izbrauc tikai pēc iepriekšēja pieraksta!

Sievietēm, kuras ir saņēmušas uzaicinājuma vēstuli no Nacionālās veselības dienesta Valsts skrīninga programmas ietvaros izmeklējums ir BEZ MAKSAS (uzaicinājuma vēstule derīga 2 gadus kopš iesūtīšanas datuma).

printēt Lasīt visu ziņu

Veselības diena bērnu dārzā “Zīļuks”18.09.2015

17. septembra rītā bērnudārza “Zīļuks” audzēkņi kopā ar Pepiju Garzeķi un viņas draugiem atzīmēja Veselības dienu.

Vairāk kā 100 bērni kopā ar Pepiju Garzeķi (pirmsskolas skolotāja Mudīte S.), Ekorūķi (audzinātāja Solvita), Lellīti Loti (mūzikas skolotāja Elīna Jēgermane) un Alvas Zaldātiņu (mūzikas skolotāja Ligita Botmane) vingroja paši un vingrināja pirkstiņus, dejoja un gāja rotaļās, centās atpazīt dažādus dārzeņus un minēja mīklas par tiem, garšaugu dobītē skaitīja pētersīļus, puravus, selerijas un dilles, skaitīja bērzus un darīja citas, veselības dienai atbilstošas, aktivitātes.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (16)
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top