faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Vasaras drudzis skeitparkā20.08.2015

18.augustā Kandavā jauniešu centra „Nagla” pagalmā norisinājās pasākums „Vasaras drudzis”.

Pasākuma galvenais notikums bija INLINE (skrituļošana) paraugdemonstrējumi skeitparkā. Jaunieši no Liepājas, kuri sniedza priekšnesumus, šajā sporta veidā trenējas jau daudzus gadus. Tāpēc bija iespēja vērot galvu reibinošus trikus, kuri atstāja lielu iespaidu uz vietējiem jauniešiem. Labākā trika izpildītājs- Roberts Ludāns tika nominēts par skeitparka karali konkursā, kas notika tovakar.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (27)

Fermu diena zemnieku saimniecībā "Krikši" 20.08.2015

19.augustā Kandavas novada zemnieku saimniecībā „ Krikši” notika Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra organizētā „Zālēdāju projekta” fermu diena.

Fermu dienā piedalījās interesenti no vairākiem Latvijas novadiem- Saldus, Kuldīgas, Skrundas, Jēkabpils, Tērvetes, Kandavas un vēl citiem.

LLKC Lopkopības kompetenču centrs, Valsts Lauku tīkla aktivitātes „Ilgtspējīgas lauksaimniecības ražošanas pilotprojektu īstenošana” jeb Zālēdāju projekta ietvaros, turpina rīkot fermu dienas demonstrējumu tīkla saimniecībās.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (13)

Kandavas Mākslas un mūzikas skola turpina audzēkņu uzņemšanu18.08.2015

Kandavas Mākslas un mūzikas skolā turpinās jaunu audzēkņu uzņemšana 2015./2016.mācību gadam

Mākslas nodaļā :

  • Profesionālās ievirzes programmā: Vizuāli plastiskā māksla (8-10 g.v.)
  • Interešu izglītības programmā : Sagatavošanas klase (7 g.v.) no 20.augusta līdz 31.augustam no plkst. 12.00 – 17.00
  • Interešu izglītības programmā KRĀSIŅAS (5-6 g.v.) pieteikšanās līdz 25.septembrim.
printēt Lasīt visu ziņu

Novadpētniecības izstāde Vānes bibliotēkā14.08.2015

Vānes pagasta bibliotēkā vēl arvien aplūkojama novadpētniecības materiālu izstāde ar nosaukumu „Vēsture zem putekļiem”.

Izstādes materiāli tiešā nozīmē tika atrasti zem putekļiem „Zeltiņu” mājas bēniņos. Tur bija ķeizara Aleksandra II „Tiesu uzstavi” –izdoti 1889. gadā, 1863.g. vācu valodā izdotas „Baznīcas un tautas dziesmas”, J. Poruka un F. Bārdas dzejas krājumi- izdoti 1922. g. Interesanti ir 1874.g. lietoti svari un vēl daudzi sadzīves priekšmeti un grāmatas.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (10)

Kandavas novada sporta svētki 2015

14.08.2015 10:00 - 15.08.2015 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas stadions

14. un 15.augustā notika Kandavas novada sporta svētki 2015. Sporta svētki iesākās 14.08. plkst. 10:00 ar Jāņa Lūša kausa izcīņu šķēpa mešanā Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas stadionā un turpinājās ar Kandavas novada iestāžu un komandu sacensībām plkst. 16:00 turpat vidusskolas stadionā. Darbojās piepūšamā atrakcija un notika sacensības bērniem.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (45)

Amigo Dzintara dziesmas Kandavā10.08.2015

8. augustā Kandavā, Ozolāju estrādē, notika krāšņs “Amigo Dzintara dziesmu” vasaras tūres brīvdabas koncerts un zaļumballe. Koncertā piedalījās spilgtākie un klausītāju iemīļotākie izpildītāji.

Ozolāju estrādē uzstājās grupas “Liepavots", “Galaktika”, “Jūrkant", “Laimas muzykanti", " Zvaigžņu lietus", " Klaidonis" kā arī Edvīns Bauers, Aigariņš un Santa Zapacka. Tie ir mūziķi, kuri visas aptaujas sezonas garumā guvuši skatītāju mīlestību un atzinību, bet tagad devās ciemos pie saviem klausītājiem, lai īstenotu “Amigo Dzintara dziesmu” misiju – padarīt skaistākās dziesmas pieejamas ikvienam.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

Novada Sakoptāko sētu 2014. konkursa uzvarētāji apmeklē Pārgaujas novadu07.08.2015

6.augutā Kandavas novada konkursa „ Sakoptākā sēta 2014.” laureāti devās ekskursijā uz Pārgaujas novadu, lai gūtu jaunas idejas savu sētu labiekārtošanai un apskatītu tās puses skaistākos dārzus un sētas.

Dienas sākumā ekskursanti apskatīja Cēsu pilsētu ar autobusu gida Jāņa pavadībā, bet vēlāk devās ciemos pie slavenā sīpolpuķu selekcionāra Jāņa Rukšāna un viņa kundzes Gunas uz Raiskuma pagasta „ Jaunrūjām”.Gunas kundze izstāstīja daudz interesanta par savu aizraušanos ar hostām, viņas kolekcijā ietilpst vairāk nekā 150 hostu šķirņu. Vairākas novada sētu saimnieces iegādājās ieinteresējušās šķirnes savu dārzu vajadzībām.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (70)
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top