faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Senioru deju kopas no Latvijas sadejo Kandavā20.07.2015

19.jūlijā Kandava zumēja kā bišu spiets, jo šeit uz senioru deju kopu festivālu „Dejas zem ozolu cepurēm” bija sabraukuši vairāk nekā 350 dejotāju no visas Latvijas un vairāki kolektīvi no Igaunijas.

Jau plkst. 11:00 Promenādē sākās meistarklase Vācu senioru dejās.

Plkst. 14:30 notika koncerts, kurā uzstājās Liepājas vācu kultūras centra ansambļi „ Reiz bija” un „Skani”, bet pēc koncerta otra meistarklase „Dejas sēdus”. Abas meistarklases vadīja fenomenāls cilvēks- Latvijas senioru deju apvienības vadītāja Laimdota Andersone.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (37)

Kandavas Mākslas plenērs noslēdzies20.07.2015

19.jūlija rīta pusē, ar mozaīkas sienas atklāšanu Kandavā Lielā ielā 25, noslēdzās Mākslas plenērs 2015 ”Radošais mākslas mirklis”.

„Te nu mēs stāvam pie tikko tapušās mozaīkas sienas,- atklājot jauno apskates objektu Lielā ielā, sacīja plenēra organizatore Linda Romanovska,- Ja mēs būtu apzinājušies, cik liels darba tas būs plenēram un nedēļai, varbūt nemaz nebūtu sākuši īstenot. Paldies visiem, kas piedalījās, atbalstīja, iedegās par šo ideju un paldies visiem, kas kaut ar pusstundas darbu bija kopā ar mums, gan rīta, gan nakts stundās. Katra roka bija ļoti svarīga. Mēs bijām vairāk kā piecdesmit cilvēku, kas pielika šeit roku, lai mozaīkas siena taptu. Gala rezultāts mūs visus gandarī! Kolektīva sajūta bija superīga!”

printēt Lasīt visu ziņu galerija (47)

Ivars Lasis – jaunais Vānes pamatskolas direktors16.07.2015

16.jūlija Kandavas novada domes ārkārtas sēdē Vānes pamatskolas direktora amatā tika iecelts Ivars Lasis.

printēt

Atklāts Kandavas Mākslas plenērs13.07.2015

13.jūlijā pie Kandavas novada muzeja tika atklāts gadskārtējais Kandavas Mākslas plenērs „ Radošais mākslas mirklis”. Plenērs noritēs visu šo nedēļu līdz 19.jūlijam.

Šogad aprit divdesmit gadu, kopš Kandavā notiek mākslas plenēri. To aizsācēja ir galerijas „ Vējspārns” ilggadējā vadītāja Ilzīte Grīnberga.

Nu jau trešo gadu plenēru organizē keramiķe Linda Romanovska. Plenēram reģistrējušies 49 dalībnieki no dažādām Latvijas malām.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (28)

Kandavas Mākslas plenērs "Radošais mākslas mirklis"

13.07.2015 - 19.07.2015 kur : Kandavas Mākslas galerija, mākslas galerija

Kandavas Mākslas plenērs ir ilggadēja tradīcija, kura arī šogad tiek turpināta. Plenēram var pieteikties jebkurš interesents- mākslinieks, mākslas mīļotājs, students, skolēns u.c. Plenēra laikā būs iespēja piedalīties dažādās radošās darbnīcās, vērot citus māksliniekus darbībā, iepazīties, apmainīties ar pieredzi ar kolēģiem, saturīgi pavadīt laiku, iepazīties ar apkārtni u.c. Plenēra noslēgumā ikvienam būs iespēja piedalīties noslēguma izstādē.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (276)

Kandavas novads XI Latvijas skolu jaunatnes Dziesmu un deju svētkos06.07.2015

Kas ir Dziesmu svētku vērtība? Tas ir milzīgs spēks, neizprotams spēks, kas saved mūs kopā, lai izdziedātu, to ko skaļi nespēj pateikt ne akmens, ne koks, ne nams – tas nāk no tautas un ar valodu tiek pārmantots no paaudzes paaudzē, lai būtu, kas tautu kopā tur. Dziesmu un deju svētki ir nacionālās identitātes, valstiskuma un kultūras vērtību simbols. Atbilstoši laika garam, tie stiprinājuši tautas pašapziņu un iedvesmojuši nākamās paaudzes veidot labāku Latviju.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (50)

Kandavas novada sociālās palīdzības dienesta informācija iedzīvotājiem09.07.2015

Kandavas novada sociālās palīdzības dienests aicina iedzīvotājus, kuri paņēmuši lietošanā tehniskos palīglīdzekļus, īpaši kruķus, un kuri tos vairāk neizmanto, atgriezt tos atpakaļ sociālajā dienestā.

Ja nepieciešams transports, ar kuru atvest tehniskos palīglīdzekļus uz sociālo centru, lūdzam zvanīt pa telefonu 63182063.

printēt
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top