faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Iedzīvotāju ievērībai! Par drošības pasākumiem meža ugunsgrēkā Kandavas pagastā20.05.2019

publicitātes foto LVM
publicitātes foto LVM

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests  19. maijā 14.59 no Valsts meža dienesta saņēma informāciju, ka Kandavas novada Kandavas pagastā deg mežs. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka deg mežs apmēram trīs hektāru platībā. Dzēšanas darbus svētdien apgrūtināja tas, ka līdz degšanas vietai nebija piebraucamo ceļu, bet ūdens ņemšanas vieta atradās četru kilometru attālumā. Darbos tika iesaistīti Kandavas, Tukuma, Sabiles un Talsu ugunsdzēsēji glābēji. Drošības apsvērumu dēļ dzēšanas darbi tika pārtraukti.

Kā 20. maijā, pastāstīja Valsts meža dienesta pārstāvis  Modris Vainovskis, dzēšanas darbus apgrūtina arī tas, ka degšanas rezultātā mežā sākusi sprāgt Otrā pasaule kara munīcija. Nacionālo bruņoto spēku Nesprāgušās munīcijas neitralizēšanas rotas speciālisti secinājuši, ka šobrīd cilvēkiem atrasties mežā var būt bīstami. Līdz ar to ir nolemts satiksmei slēgt ceļa posmu Tukums- Kandava ( V1445). Ceļa slēgšanu nodrošina Valsts policija.

Aicinām iedzīvotājus būt saprotošiem, netuvoties ugunsgrēka vietai un netraucēt operatīvo dienestu darbu!  

    

printēt

Paziņojums par līgumu slēgšanu Kandavas pārkraušanas stacijā14.05.2019

Līgumu slēgšana par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu Kandavas pārkraušanas stacijā (Daigones ielā 20)

SIA “Atkritumu apsaimniekošanas sabiedrība “Piejūra”” informē, ka no 2019. gada 27. maija Kandavas pārkraušanas stacijā līgumus par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu būs iespējams noslēgt tikai piektdienās no plkst. 10:00 līdz 16:00.

printēt

Remonta dēļ šodien 20.maijā Zemītē pārtraukta centralizētā ūdensapgāde20.05.2019

SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” informē iedzīvotājus,  ka neplānota ūdensvada remonta dēļ šodien 20.maijā no plkst. 9:00 līdz 17:00 ZEMĪTĒ tiks pārtraukta centralizētā ūdensapgāde.

Mūsu remontstrādnieki darīs visu, lai to atjaunotu pēc iespējas ātrāk. Jau iepriekš atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

 

printēt

Valsts konkursa laureātu godināšana20.05.2019

2019. gada 14. maijā Rīgas Nacionālajā Zooloģiskajā dārzā notika apbalvošanas pasākums Valsts konkursa Latvijas profesionālās ievirzes mākslas un dizaina izglītības programmu audzēkņiem 2018./ 2019. mācību gadā laureātiem un viņu skolotājiem.

Kandavas Mākslas un mūzikas skolas audzēkne Elizabetei Baibai Tīzenkopfa  ieguva godpilno  1. vietu vidējā vecuma grupā (no 143 dalībniekiem) un Artūrs Grunte ieguva  3. vietu jaunākajā grupā (no 134 dalībniekiem). Liels paldies abu audzēkņu skolotājai Ilzei Baumanei par ieguldīto darbu! Apsveicam laureātus!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top