faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Biedrības un nodibinājumi vairākās NVAfiliālēs var pieteikties bezdarbnieku iesaisteidarbā sabiedrības labā17.06.2019

Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Daugavpils, Bauskas, Cēsu, Jelgavas, Liepājas, Limbažu, Ludzas, Ogres, Rēzeknes, Rīgas, Talsu un Valmieras filiāles aicina biedrības un nodibinājumus līdz šī gada 28.jūnijam pieteikties pasākuma "Darbam nepieciešamo iemaņu attīstība nevalstiskajā sektorā" īstenošanai un iesaistīt bezdarbniekus vecumā no 18 līdz 29 gadiem darbā sabiedrības labā bez nolūka gūt peļņu, ja pasākuma īstenošanas vietu plānots izveidot kādā no minēto filiāļu apkalpošanas teritorijām.

Pieteikties pasākuma īstenošanai var jebkura Latvijā reģistrēta biedrība vai nodibinājums, izņemot politiskās partijas. NVA nevalstiskajām organizācijām palīdzēs izvēlēties to darbības specifikai un prasībām atbilstošus kandidātus no NVA reģistrētajiem bezdarbniekiem vecumā no 18 līdz 29 gadiem. Darba pienākumi biedrībā vai nodibinājumā pasākuma dalībniekam būs jāveic piecas dienas nedēļā: ne mazāk kā 4 stundas un ne vairāk kā 8 stundas dienā. Iesaistes ilgums pasākumā – no 2 līdz 6 mēnešiem.

printēt Lasīt visu ziņu

Kapu svētki Kandavas novada kapsētās 2019.gada vasarā

03.08.2019 - 25.08.2019

3. augustā
Zemītes pagasta kapsētās 
15:00 Zemītes Pavārkalna kapsētā 
16:00 Grenču ciema Kanduru kapos

4.augustā
Vānes pagasta kapsētās:
15:30 Variebas kapsētā   
16:30 Aizupes kapsētā     

 

printēt Lasīt visu ziņu

Par elektroenerģijas piegādes pārtraukumu Cērē13.06.2019

AS "Sadales tīkls" informē, ka sakarā ar plānotajiem remontdarbiem elektroapgādes tīklā 20.06.2019. no plkst. 10:00 līdz 16:00 tiks pārtraukta elektroenerģijas piegāde šādiem objektiem Cēres pagastā:
Cēres pagasta pārvalde;
Cēres pamatskola;
Cēres sporta halle;
Cēres brīvdabas estrāde;
Cēres pasta nodaļa;
Ielu apgaismojums.

printēt Lasīt visu ziņu

Par krusas un negaisa nodarītajiem postījumiem Kandavas novadā13.06.2019

11.jūnija spēcīgā krusa, kas skāra Kurzemi, tajā skaitā arī Kandavas novadu, dažviet pilnībā nopostījusi graudaugu sējumus, dārzeņu platības un ogulājus taču šāda mēroga postījumu mūsu novadā nav īpaši daudz.

Kandavas novadā postījumi ir mazāki, taču tie vēl tiek apkopoti. Pilsētā bijusi traucēta elektroapgāde, taču lielāku postu negaiss nodarījis Matkules pagastam, kur cietuši ceļi un mežs. Krusa pagastos arī sabojājusi mašīnas, izsitusi māju logus.

Būtiski zaudējumi ir nodarīti tikai atsevišķās vietās, pilnībā iznīcinot sējumus, kamēr lielākā daļa kultūraugu lauku cietuši daļēji, tostarp arī vienā pagastā starp dažādām saimniecībām situācija ir atšķirīga. Lielie krusas graudi nodarījuši  postu ziemas kviešiem, kas sasnieguši vārpošanas stadiju, un rapšiem, kas bija izdzinuši pākstis un gatavojās pilnbriedam. Daļa kviešu vārpu nolauztas un guļ uz zemes vai aizlauztas pusmastā. Skāde ir nodarīta ne vien graudkopjiem, bet arī augļkopjiem – vietām nopostītas iekoptas siltumnīcas, nopostītas zemenes.

Kandavas novada dome aicina novada zemniekus, lauksaimniekus, kuru sējumus un stādījumus izpostījusi krusa un negaiss, sazināties ar Kandavas novada domes uzņēmējdarbības speciālisti Ivetu Pāžu (T. 29186169 vai e-pastā iveta.paza@kandava.lv), lai pašvaldība varētu apzināt postījumu apmēru un valsts līmenī virzīt jautājumu par stihijas izraisīto zaudējumu kompensēšanu.

printēt Lasīt visu ziņu

Aktualitātes Kandavas novadā no 13.jūnija līdz 27.jūnijam

11.jūnija spēcīgā krusa, kas skāra Kurzemi, tajā skaitā arī Kandavas novadu, dažviet pilnībā nopostījusi graudaugu sējumus. Kandavas novada dome aicina novada zemniekus, kuriem ir nodarīti būtiski postījumi un nepieciešama palīdzība bojājumu novēršanā, sazināties ar Kandavas novada domes uzņēmējdarbības speciālisti Ivetu Pāžu, lai kopīgi rastu risinājumu esošajai situācijai (T. 29186169 vai e-pastā iveta.paza@kandava.lv). Vienlaikus atgādinām, ka apdrošināšana ir vienīgais instruments, ar ko mazināt riskus šādos gadījumos.  

 

Komunistiskā genocīda upuru piemiņas dienas pasākumi Kandavas novadā 14.jūnijā:

12:00 Matkules represēto piemiņas vietā;

14:30 Ziedu nolikšana Kandavas stacijā (autobuss aties no Depo laukuma Kandavā plkst. 14:15);

15:00 Piemiņas brīdis pie Represēto akmens Kandavā.

 

printēt Lasīt visu ziņu

Kandavā tiks uzsākti ūdenssaimniecības attīstības būvdarbi12.06.2019

Pašvaldības kapitālsabiedrība SIA „Kandavas komunālie pakalpojumi” saņēmusi finansējuma atbalstu no Valsts kases projekta „Ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstība Kandavā, II kārta” (Identifikācijas Nr. 5.3.1.0/17/I/031) darbību īstenošanai un plāno jau jūlijā uzsākt ūdenssaimniecības paplašināšanas būvdarbus Kandavas pilsētā.

2019.gada 23.aprīlī, SIA „Kandavas komunālie pakalpojumi” Iepirkumu komisija pieņēma lēmumu par būvdarbu iepirkuma (Iepirkuma id.Nr. KKP/2019/1) rezultātiem un piešķīra līguma slēgšanas tiesības pretendentam AS „UPB”, Reģ. nr. 42103000187 par līguma summu EUR 847 252,08 (bez PVN). Būvdarbu līgumu plānots parakstīt līdz š.g. 18.jūnijam, kad notiks pirmā būvdarbu sapulce par ūdens un kanalizācijas tīklu paplašināšanas darbu uzsākšanu. Projekta ietvaros paredzēts veikt kanalizācijas un ūdensapgādes tīklu paplašināšanu Kandavas pilsētas Lāčplēša, Skolas, Parka, Sabiles, Kurzemes, Vidzemes, Uzvaras, Lielā, Raiņa un Tūju ielās. Būvdarbi jāpabeidz līdz 2020. gada pavasarim.

Iedzīvotāji, kuri izteikuši vēlēšanos šī projekta ietvaros pieslēgties centralizētajai kanalizācijai, tiek aicināti plānot savas nepieciešamās darbības pieslēgumu īstenošanai. Atgādinām, ka saskaņā ar pašvaldības saistošajiem noteikumiem Nr.23 „Kandavas novada pašvaldības līdzfinansējuma piešķiršanas kārtība nekustamo īpašumu pieslēgšanai centralizētajiem ūdensapgādes vai kanalizācijas tīkliem”, iedzīvotājiem tiek piedāvāti atvieglojumi finanšu jomā.

printēt Lasīt visu ziņu

Kandavas novada 17.atklātā olimpiskā diena pirmsskolas vecuma bērniem

06.06.2019 10:00 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas stadions

6.jūnijā Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas stadionā aizritēja jau 17.atklātā olimpiskā diena pirmsskolas vecuma bērniem. Olimpiskā dienā katrs no dalībniekiem piedalījās 4 disciplīnās - skriešanas distance, tāllēkšana, basketbola metieni un futbola sitieni. Sacensībās piedalījās bērni no Kandavas, Cēres, Zemītes, Vānes un Pūres.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (33)
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top