faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Bīstamo atkritumu pieņemšana SIA “AAS “Piejūra”” struktūrvienībā - Tukuma pārkraušanas-šķirošanas stacijā11.07.2019

Ar 2019. gada 11. jūliju SIA “Atkritumu apsaimniekošanas sabiedrība “Piejūra”” struktūrvienībā – Tukuma pārkraušanas-šķirošanas stacijā (PŠS) var nodot bīstamos atkritumus.

Sadarbībā ar SIA “CORVUS Company”, Tukuma PŠS ir izvietots katram bīstamo atkritumu veidam atbilstošs konteiners. Klienti par maksu var nodot atstrādātas motoreļļas (ūdens saturs līdz 5% no masas), eļļas filtrus, absorbējošos materiālus un luminiscentās spuldzes. Savukārt bez maksas var nodot svina akumulatorus un elektropreces. Zemāk redzamajā tabulā ir norādītas nodošanas izmaksas katram bīstamo atkritumu veidam:

printēt Lasīt visu ziņu

SIA "KKP" aicina darbā Nekustamo īpašumu apsaimniekošanas un siltumapgādes daļas remontstrādnieku11.07.2019

SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” (reģ.Nr. 41203006844), aicina darbā remontstrādnieku uz nenoteiktu laiku. (Profesijas kods: 931302)

SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” pamatdarbība ir dzeramā ūdens ieguve un piegāde, kanalizācijas novadīšana un pārstrāde, asenizācijas pakalpojumi, namu apsaimniekošana, kapsētu apsaimniekošana, apkures pakalpojumu sniegšana Kandavas novadā. Papildus pakalpojumi ir remonta darbi, pļaušanas un teritorijas sakopšanas pakalpojumi.

printēt Lasīt visu ziņu

Aktualitātes Kandavas novadā no 11. līdz 24.jūlijam


Kandavas novada dome aicina iedzīvotājus no 2019. gada 1.jūlija līdz 2019.gada 29. jūlijam piedalīties aptaujā par administratīvi teritoriālo reformu Kandavas novadā, izsakot savu viedokli par aptaujas jautājumu: “Vai Jūs atbalstāt Kandavas novada kā patstāvīgas Latvijas Republikas administratīvās teritorijas saglabāšanu?”
Aizpildīto veidlapu (tukšās veidlapas atrodas blakus aizzīmogotajām kastītēm)  līdz 29.jūlijam iespējams ievietot aizvērtā un aizzīmogotā balsošanas kastē, kas atrodas sekojošās pašvaldības struktūrvienībās to darba laikā: Kandavas novada domē, Kandavas novada sociālajā dienestā, Kandavas Sporta hallē, Kandavas Tūrisma informācijas centrā, pagastu pārvalžu administratīvajās ēkās un Valdeķu kultūras namā (līdz 12.jūlijam).
Aizpildīto veidlapu iespējams iesniegt arī elektroniski - ar drošu elektronisko parakstu parakstītu aptaujas veidlapu nosūtot uz elektroniskā pasta adresi: dome@kandava.lv.


printēt Lasīt visu ziņu

Dzimtsarakstu nodaļā iespējams saņemt daudzvalodu standarta veidlapu10.07.2019

Kandavas novada dzimtsarakstu nodaļā var saņemt Daudzvalodu standarta veidlapas, ko publiskajam dokumentam pievieno kā tulkošanas palīglīdzekli- pielikumu dzimšanas, laulības, miršanas apliecībai, vai izziņai. Veidlapas cena, neatkarīgi no tulkotā dokumenta veida ir 5 eiro. Jāpiebilst, ka veidlapu pievieno tikai dokumentiem, kuri izdoti pēc 2013.gada 1.janvāra. Tas nozīmē, ka tulkojot senāk izdotu dokumentu, Dzimtsarakstu nodaļā vispirms būs jāaktualizē reģistra dati un jāiegādājas atkārtota apliecība. Sīkāku informāciju par daudzvalodu veidlapu var iegūt Dzimtsarakstu nodaļā, zvanot 63107374.

printēt Lasīt visu ziņu

CVK reģistrētās vēlētāju iniciatīvas parakstu vākšanai10.07.2019

Demokrātiskās iekārtas pamats ir iedzīvotāju informēšana. Satversmes 90.pantā  noteikts: “Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības”. Latvijas Satversme paredz īpašu konstitucionālu procedūru – vēlētāju parakstītu likumprojektu iesniegšanu, kurus Saeima nevar neskatīt. Šobrīd Latvijas pilsoņiem ir iespēja paust savu viedokli Centrālās Vēlēšanu komisijas reģistrētās  divās iniciatīvās:

1) Grozījumu likumā “Par tautas nobalsošanu, likumu ierosināšanu un Eiropas pilsoņu iniciatīvu” atcelšanu

Likums par 2012.gada 8.novembra likuma Grozījumi likumā Par tautas nobalsošanu, likumu ierosināšanu un Eiropas pilsoņu iniciatīvu atcelšanu (31/08/2018)

Nosaukums: Likums par 2012. gada 8. novembra likuma “Grozījumi likumā “Par tautas nobalsošanu, likumu ierosināšanu un Eiropas pilsoņu iniciatīvu”” atcelšanu

printēt Lasīt visu ziņu
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top