faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Paziņojums par Tukuma novada teritorijas plānojuma 2011.–2023.gadam grozījumu pilnveidotās redakcijas (2.0) publisko apspriešanu 10.06.2019

Saskaņā ar Tukuma novada domes 2019. gada 30. maija lēmumu Nr.7, 6.§ "Par Tukuma novada teritorijas plānojuma grozījumu pilnveidotās redakcijas iesniegšanu" publiskajai apspriešanai nodota Tukuma novada teritorijas plānojuma 2011.–2023. gadam grozījumu pilnveidotā redakcija (2.0).

Publiskās apspriešanas termiņš: no 2019. gada 10. jūnija līdz 2019. gada 8. jūlijam.

Publiskās apspriešanas laikā ar teritorijas plānojuma grozījumu pilnveidoto redakciju iespējams iepazīties:

Publiskās apspriešanas sanāksme notiks 2019. gada 2. jūlijā plkst. 18.00 Tukuma novada pašvaldībā, Talsu ielā 4, Tukumā.

Publiskās apspriešanas laikā papildus informāciju par Tukuma novada teritorijas plānojuma 2011.–2023. gadam grozījumu pilnveidoto redakciju iespējams iegūt Tukuma novada pašvaldības Arhitektūras nodaļā Tukumā, Talsu ielā 4.

printēt Lasīt visu ziņu

Populāru solistu vasaras lielkoncerts “Vienā elpā” Kandavā10.06.2019

28.jūlijā Kandavas Ozolāju estrādē un pēc tam arī citviet Latvijā izskanēs krāšņs lielkoncerts “Vienā elpā”, kurā piedalīsies dziedātāji Aija Andrejeva, Igo, Ieva Kerēvica, Agnese Rakovska, Ingus Pētersons un Atis Ieviņš, Vidzemes kamerorķestris (diriģents Andris Veismanis) un instrumentālā grupa Jāņa Strazda vadībā. Koncertos īpaši tiks svinēta dziedātāja Ingus Pētersona 60 gadu jubileja.

Ieskicējot gaidāmo koncertu, programmas muzikālais vadītājs Jānis Strazds saka: “Šajā koncertprogrammā piedalās ļoti kolorīti un daudzpusīgi dziedātāji, un arī viņu dziedātās dziesmas un repertuārs ir īpašs. Lelākā daļa no šīm dziesmām ir publikai ļoti labi zināmas un tādas, ko cilvēki vienmēr koncertos no šiem dziedātājiem grib dzirdēt. Pagaidām varu atklāt, ka Aija un Atis vienosies “Opus Pro” dziesmā “Tu un es”, skanēs Aijas dziedātās “Blēņas” no viņas beidzamā CD; Agnese Rakovska dziedās Raimonda Paula dziesmu “Vienaldzības”, kas tik labi piestāv viņas balsij; Igo – grupas “Remix” hītu “Dzeltenās kurpes”, Atis  Ieviņš – labi zināmo grupas “Līvi” dziesmu “Es karājos tavā bizē”, Ingus Pētersons – “Ar mīlestības pinekļiem” no sava zelta repertuāra... Manuprāt, šī ir lieliska, viegla un vasarīga koncertprogramma, kuras krāsainajās un dažādajās dziesmās katrs atradīs kaut ko priekš sevis – gan pārdomām, gan izklaidei un arī līdzi dziedāšanai.”

printēt Lasīt visu ziņu

Kandavas novada domes ziņas Kurzemes Radio12.06.2019

13. jūnijā plkst. 9:30 Kurzemes Radio skanēs Kandavas novada domes ziņas. 

Atgādinām, ka Kandavas novada domes ziņas Kurzemes radio skan 2x mēnesī- katra mēneša otrajā un ceturtajā ceturtdienā plkst. 9:30. 

Esi informēts par jaunumiem un aktualitātēm novadā!

Kandavas novada domes ziņu arhīvs šeit

printēt

Turpinās aktivitātes projektam “Pats savam saimes galdam” 10.06.2019

28.maijā projekta “Dari, baudi, dalies Kandavas novadā 2019”  dalībniekiem notika informatīvi izglītojoša aktivitāte - izglītojoša lekcija par dārzeņu, sēšanu, stādīšanu, audzēšanu un praktiskie paraugdemonstrējumi koku un krūmu kopšanā un apgriešanā  SIA Pūres dārzkopības pētījumu centrā (Pūres DPC).  

Aktivitātes pirmajā daļā dalībnieki tika iepazīstināti ar augu seku plānošanu mazdārziņos. Tika stāstīts par savstarpēji draudzīgiem un saderīgiem dārzeņiem, kuru “kaimiņu būšana” labvēlīgi ietekmē to augšanu un ražību. Protams, tika apskatītas arī dažādas likstas dārzeņu audzēšanā, kuras var ietekmēt vai par sagandēt gaidāmo pozitīvo vasaras darba rezultātu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (11)

Informācija par valsts ģeodēziskā tīkla punktu apsekošanu10.06.2019

Latvijas Ģeotelpiskās informācijas aģentūra informē, ka no 2019. gada marta līdz decembrim, tiks veikti valsts ģeodēziskā tīkla punktu apsekošanas un sakārtošanas darbi Kurzemes reģionā, tai skaitā arī Kandavas novada teritorijā. Aģentūras darbiniekiem ir darba apliecības, kuras nepieciešamības gadījumā var uzrādīt. Pārvietošanās notiek tikai ar Nacionālo bruņoto spēku automašīnām, kuras var atpazīt pēc valsts reģistrācijas numura zīmēm, kas sākas ar burtiem LA.

Latvijas Ģeotelpiskās informācijas aģentūra ir Aizsardzības ministrijas pārraudzībā esoša valsts pārvaldes iestāde, kas saskaņā ar Ģeotelpiskās informācijas likumu un Ministru kabineta 2013. gada 9. jūlija noteikumos Nr.384  „Latvijas Ģeotelpiskās informācijas aģentūras nolikums” noteiktajām funkcijām un uzdevumiem iegūst, sagatavo un atjaunina ģeotelpiskās informācijas pamatdatus, tai skaitā uztur valsts ģeodēzisko tīklu, kas ietver valsts ģeodēziskā tīkla punktu apsekošanu apvidū.

printēt Lasīt visu ziņu

Piesaki savu komandu Kandavas novada atklātajam čempionātam futbolā!07.06.2019

Vai arī Tu vēlies piedalīties Kandavas novada atklātajā čempionātā futbolā? 

Piesaki savu komandu līdz 15.06.2019. arī Tu!

Piesakies zvanot - 29149754 (Igors Zaļevskis )

printēt

Plānu daudz, laiks rādīs, kas īstenosies!05.06.2019

SIA „Kandavas ceļi” ir privāts uzņēmums, kas tika nodibināts kā daudznozaru Tukuma rajona individuālais uzņēmums, bet 2004. gadā reģistrēts kā SIA, kura galvenais darbības veids ir ielu un autoceļu ikdienas uzturēšana un remonts.

Kopā ar uzņēmējdarbības konsultanti Ivetu Pāži, tikāmies ar uzņēmuma vadītāju Ivaru Marašinski, lai sarunā noskaidrotu uzņēmuma veidošanās vēsturi un šodienas situāciju.

Vispirms atgriezīsimies atpakaļ tajā laikā, kad tavs uzņēmums tikai sāka veidoties, kā tas pamazām izauga, domāju, daudzi novadnieki par to ir maz informēti?

Ideja par sava uzņēmuma veidošanu īstenībā radās 1997.gadā pirms Trīszvaigžņu spēlēm, kas notika Kandavā. Bija jāiztīra stadiona peldbaseins, tas bija pašvaldības pasūtījums, jo man kā privātai personai bija ekskavators un viena mašīna. Pēc darbu izpildes, bija grūtības saņemt naudu par padarīto darbu un tad arī pavīdēja ideja, dibināt savu uzņēmumu, gan sākumā tikai piepelnīties pēc pamatdarba.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (7)
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top