faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Cienījamie novada ļaudis!05.06.2019

Vēlos Jums visiem pateikties par līdzdalību un sirds siltumu ko dāvājāt mums aizvadītajos Kandavas novada svētkos. Mūsu kopīgais labo domu spēks spēja aizdzīt lietus mākoņus, lai varam baudīt svētku koncertus, sporta pasākumus un visu pārējo, ko bijām iecerējuši un sagādājuši, lai svētki būtu visām gaumēm un visām paaudzēm. Tādēļ vēlos atskatīties uz aizvadītajiem svētkiem, lai paustu savas sajūtas un pateiktu visiem lielu PALDIES!

            Svētki šogad notika īpašā gaisotnē “Novadnieku zīmē”. Tādēļ kopā aicinājām tos novadniekus, kas atstājuši neaizmirstamas pēdas Kandavas novadā, vai arī smēlušies Kandavas ozolu spēku, nesuši mūsu vārdu Latvijā un pasaulē! Ozola – kas simbolizē Kandavas pilsētu, savukārt spēks un drosme ir jūtama Kandavas novada ģerbonī un katrā no mums.  

Mēs, Kandavas novada ļaudis, esam lepni, sīksti un spītīgi, kā jau kurzemnieki. To pierāda mūsu amatnieki, uzņēmēji, radošie ļaudis. It īpaši tas bija jūtams svētku laikā, kad visi, kas vēlējās – dižojās mūsu vecpilsētas sirdī. Kandavas novada vārds izskan sportā, un arī svētkos redzējām spraigas cīņas ielu basketbolā, boksā, volejbolā, dambretē. Esam augsti novērtēti kultūras dzīvē, ko pierādīja bagātīgais kolektīvu un dalībnieku skaits aizvadītā gada Vislatvijas Dziesmu un deju svētkos. Mums ir daudz talantīgu un darbīgu ļaužu, bet, lai panākumus gūtu mums ir radītas talantu kalves - Deju skola, atjaunotā un pārbūvētā Mākslas un Mūzikas skola, Sporta skola, kur radīti visi apstākļi jaunatnes izaugsmei. Esam sagaidījuši Latvijas simtgadi ar paliekošām dzejas rindām uz mūsu vecpilsētas ēku fasādēm, izveidojuši mūsu novadniekam Kārlim Mīlenbaham veltītu parku ar saules pulksteni grāmatas formātā, un valodu pagrabu muzejā. Mūsu lielākā vērtība ir bērni, kas pirmās zinības nu varēs apgūt tikko renovētajā bērnudārzā “Zīļuks”. Turpināsim ar labiekārtošanas darbiem, projektu īstenošanu un kultūras mantojuma saglabāšanu.

printēt Lasīt visu ziņu

Aicinām piedalīties konkursā “Diženi Kandavas novadā 2019”

03.06.2019 - 21.06.2019
Nominācijas
Nominācijas "Vieta, kas jāredz" 2018.g. laureāts

Kandavas novada dome izsludina konkursu „Diženi Kandavas novadā 2019”. Pieteikšanās līdz š.g. 21.jūnijam.

Konkursā aicinām piedalīties fiziskas un juridiskas personas, kas Kandavas novadā izveidojušas skaisti sakoptu vidi dzīves vai darba vietā, lauku sētā, vasaras mītnē, uzņēmuma teritorijā vai daudzdzīvokļu mājā, sekojošās nominācijās:
-Sakoptākā privātmāja;
-Sakoptākā zemnieku saimniecība;
-Krāšņākais balkons vai skatlogs;
-Dižākā lauku sēta;
-Darbīgākā organizācija/uzņēmums;
-Skaistākais dārzs;
-Radošākais novadnieks;
-Vieta, kas jāredz;
-Veiksmīgākais tūrisma piedāvājums.

Pieteikšanās konkursam no 3. līdz 21.jūnijam Kandavas novada domē pie uzņēmējdarbības konsultantes Ivetas Pāžas (T. 29186169 vai e-pastā iveta.paza@kandava.lv) un pagastu pārvaldēs. 

printēt Lasīt visu ziņu

Kandavas Deju skola tautas deju festivālā “Latvju bērni danci veda”

31.05.2019 kur : Kandavas Deju skola

31.maijā Talsos notika divdesmit pirmais tautas deju festivāls “Latvju bērni danci veda”, kurš pulcēja 2624 dejotājus no 115 deju kolektīviem, tostarp arī dejotājus no Kandavas Deju skolas.

No plkst.11:30 pie Talsu Tautas nama ar individuālām programmām uzstājās 24 deju kolektīvi. Ar deju priekšnesumiem klātesošos priecēja Kandavas Deju skolas sagatavošanas, 3.- 4.klašu un 5.- 6.klašu grupu dejotāji. Dienas garumā dalībnieki piedalījās radošajās darbnīcās, spēlēja spēles un veica dažādās aktivitātēs Talsu tautas nama Radošajā sētā.

Vakarā Deju skolas audzēkņi devās tradicionālajā gājienā uz Talsu Sauleskalna estrādi, lai vērotu lielkoncertu “Ar sauli sirdī”, kurā 83 deju kolektīvi izdejoja gan deju rakstus, gan Talsu novada brunču svītru kodu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (62)

Kandavas kartingisti iegūst godalgotas vietas sacensībās Igaunijā04.06.2019

Četri Kandavas kartinga kluba komandas dalībnieki no 30. maija līdz 1.jūnijam pavadīja Igaunijā - Aravete 2.posma sacensībās, iegūstot vairākas godalgotas vietas: 

 Adrians Lasis-  DD2 open 2.vieta; Edgars Mārtinsons Raket 85 -1.vieta; Oskars Mārtinsons Cadet -3.vieta; Artūrs Mārtinsons Minimax -8.vieta. Apsveicam ar panākumiem!

Tiekamies Kandavas kartodromā 8.jūnijā Pro-Kart 2.posmā!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (6)

SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” aicina darbā Biroja administratori/-u29.05.2019

SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” (reģ.Nr. 41203006844), aicina darbā Biroja administratori/-u uz nenoteiktu laiku. Piedāvājam  interesantu un dinamisku darba vidi, regulāru atalgojumu un draudzīgu kolektīvu. Darba vieta: “Robežkalnos”, Kandavas pagastā, Kandavas novadā.

SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” pamatdarbība ir dzeramā ūdens ieguve un piegāde, kanalizācijas novadīšana un pārstrāde, asenizācijas pakalpojumi, namu apsaimniekošana, kapsētu apsaimniekošana, apkures pakalpojumu sniegšana Kandavas novadā. Papildus pakalpojumi ir remonta darbi, pļaušanas un teritorijas sakopšanas pakalpojumi.

printēt Lasīt visu ziņu

Atvērto durvju dienas Laimoņa Zaķa īrisu selekcijas dārzā03.06.2019

Atvērto durvju dienas 2019. gada jūnijā selekcijas dārzā notiks :

7. jūnijs no plkst. 12:00

8. jūnijs – visu dienu

9. jūnijs līdz plkst. 14:00

10., 11., 12. jūnijs – visu dienu

16. līdz 22. jūnijs – katru dienu, vēlams iepriekš pieteikties.

Vēlamais apmeklējuma laiks: 10:00 – 18:00. Ar iepriekšēju saskaņojumu, laika diapazonu varam mainīt.

printēt Lasīt visu ziņu
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top