faceboktwitteryoutube
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Aicinām uz diskusiju par vides pieejamību Kandavas novadā

23.08.2017 16:30 Kandavas novada sociālais dienests
Foto: stock.xchng

Foto: stock.xchng

23. augustā, plkst. 16.30 Kandavas novada Sociālās palīdzības centrā norisināsies diskusija par vides pieejamību Kandavas novadā. Diskusiju organizē Dārta Ošeniece, Ieva Ose, Zelma Sergejeva programmas GoBeyond ietvaros.

“Vēlamies, lai Kandavas novads būtu mājas visiem - gan senioriem un māmiņām ar bērnu ratiem, gan cilvēkiem ar invaliditāti. Vides pieejamība nav ekstra vai privilēģija, tās ir pamata tiesības visiem mūsu sabiedrības locekļiem.

Invalīdu un viņu draugu apvienība Apeirons izstrādāja mobilo aplikāciju, lai sniegtu cilvēkiem precīzu un pārbaudītu informāciju par pieejamām vietām vecākiem ar maziem bērniem un cilvēkiem ar invaliditāti. Kandavas novadā atspoguļota situācijai tieši Kandavā, kas ietver stāvvietas un veikalu pieejamību. Mūsu mērķis ir vērst uzmanību uz novada publiskajām ēkām - pagastu pārvaldi, domi, bibliotēkām, kultūras namiem, skolām un tml., lai uzsvērtu to publisko raksturu un situāciju, kādā tās atrodas. 

Uzskatām, ka ēkām ir jābūt pieejamām visiem, ne tikai daļai sabiedrības. Jūlija mēnesī mēs apbraukājām - Kandavas pilsētu, Cēres, Matkules, Vānes, Zantes un Zemītes pagastus, lai aplūkotu un novērtētu, kāda ir situācija.

Mēs aicinām interesentus un cilvēkus, kam rūp, nākt uz prezentāciju, kurā parādīsim situāciju, un aicināsim izteikt komentārus, viedokli vai redzējumu, kā Kandavas novadam būtu jāattīstās”, savā aicinājumā norāda D.Ošeniece. 

Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes Radio

Jaunākās galerijas


back to top