faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

ZIEMASSVĒTKU DĀVANTIRGUS 2017

01.12.2017 - 26.12.2017 kur : Kandavas novada muzejs

ZIEMASSVĒTKU DĀVANTIRGUS rūķīši aicina iesniegt darbus tirdzniecībai!

Jau sesto gadu no 01. 12. līdz 26.12.2017 norisināsies ZIEMASSVĒTKU DĀVANTIRGUS, šogad tas paplašināsies un notiks Kandavas bijušajā grāmatnīcā “Laipa”, Ūdens iela 2 . Tirgus darbosies no 10:00 līdz 19:00 katru dienu, izņemot svētdienas. ZIEMASSVĒTKU DĀVANTIRGUS tā ir īpaša izstāde, kurā iespējams iegādāties vairāk kā 7000 Kandavas tuvākā un tālākā apkārtnē ar rokām gatavotas unikālas dāvanas - adījumus, koka izstrādājumus, pinumus, keramiku, gleznas, īpašas apsveikumu kartītes, eglīšu rotājumus, apģērbus, bērnu rotaļlietas u.c.

Tieši TU esi mums nepieciešams!

Aicinām pieteikt dalību amatniekiem, rokdarbniekiem, māksliniekiem, mājražotājiem un citiem radošiem cilvēkiem. Darbi Jums pašiem nav jātirgo, to darīsim mēs.   Jums ir jārada skaisti darbi un jānogādā tie mums! Par visu pārējo parūpēsimies mēs.

Svarīgi, lai darbi būtu pašu darināti, unikāli, interesanti, kvalitatīvi, skaisti noformēti. Var iesniegt neierobežotu skaitu darbus! 

Līdz 6.novembrim  aizpildītu pieteikuma anketu ar precīzu darbu sarakstu un nosūtīt pa epastu annijarudzite1@inbox.lv 

Kā arī meklējam brīvprātīgos palīgus, pozitīvus, radošus cilvēkus - dāvanu saiņotājus, radošo darbnīcu vadītājus, degustāciju vadītājus u.c. Jebkurš mazs darbiņš palīdzēs mums padarīt šo pasākumu jaukāku, kvalitatīvāku! Esam atvērti idejām un ieteikumiem! 

Vairāk informācijas:

Annija Rudzīte ,+ 371 29326822, +371 26369421 annijarudzite1@inbox.lv  , www.puralade.lv, www.kandavaskultura.lv

Nolikums_ZIEMASSVĒTKU DĀVANTIRGUS 2017

Reģistrācijas anketa ZIEMASSVĒTKU DĀVANIRGUS 2017

Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top