faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

SIA "Kandavas komunālie pakalpojumi" aicina darbā Finanšu daļas vecāko grāmatvedi15.02.2019

SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” (reģ.Nr. 41203006844), aicina darbā Finanšu daļas vecāko grāmatvedi uz nenoteiktu laiku. Piedāvājam  interesantu un dinamisku darba vidi, regulāru atalgojumu un draudzīgu kolektīvu. Darba vieta: “Robežkalnos”, Kandavas pagastā, Kandavas novadā.

SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” pamatdarbība ir dzeramā ūdens ieguve un piegāde, kanalizācijas novadīšana un pārstrāde, asenizācijas pakalpojumi, namu apsaimniekošana, kapsētu apsaimniekošana, apkures pakalpojumu sniegšana Kandavas novadā. Papildus pakalpojumi ir remonta darbi, pļaušanas un teritorijas sakopšanas pakalpojumi.


DARBA PIENĀKUMI:

·         Nodrošināt  uzņēmuma plānošanas un finanšu vadības procesu un veikt finanšu līdzekļu mērķtiecīgu izlietojumu atbilstoši uzņēmuma plānotajam un apstiprinātajam budžetam, uzņēmuma lēmumiem, vadības rīkojumiem un normatīvo aktu prasībām .

·         Finanšu un nodokļu atskaišu sagatavošana vadībai un valsts institūcijām;

·         Veikt kases un bankas kontēšanu atbilstoši normatīvo aktu prasībām;

·         Veikt darba algu aprēķināšanu un izmaksu darbiniekiem un visu ar darbinieku atlīdzību normatīvajos aktos noteikto atskaišu sagatavošanu un iesniegšanu valsts iestādēs;

·         Grāmatvedības uzskaite attiecībā uz sabiedrisko pakalpojumu.

·         Darbs Horizon programmā.

 

printēt Lasīt visu ziņu

Kandavas novada "Sporta laureāts 2018" apbalvošana12.02.2019

2019. gada 15.februārī plkst. 20:00 Kandavas kultūras namā notiks konkursa “Kandavas novada Sporta laureāts 2018” apbalvošanas ceremonija.

Izvirzītie pretendenti: 

Egīls Sudmalis, Hugo Jurševskis, Broņislavs Hadaņonoks, Agnese Besikirska, Kristers Šnikvalds, Emīls Krūmiņš, Ēriks Bambis, Mārtiņš Užāns, Jānis Šteinbergs, Kārlis Gross, Aldis Šenbergs, Mareks Birziņš, Aiva Ķēniņa, Aivars Rožinskis, Andrejs Gross, Dita Rozenberga, Kristaps Ķilps, Kandava/COMPOR komanda, NK Kandava komanda, Kandavas kartinga kluba komanda.

Balvu saņēmēji:

"Mūža ieguldījums" - Broņislavs Hadaņonoks

"Gada jaunais sportists" - Agnese Besikirska

"Entuziasts sportā" - Ēriks Bambis

"Labākais tehniskajos sporta veidos" - Kārlis Gross

"Gada sportists" - Kristaps Ķilps

"Gada treneris/skolotājs" - Aiva Ķēniņa

"Gada komanda" - Kandava/COMPOR

"Sporta atbalstītājs" - Kandavas ceļi SIA

"Gada populārākais sportists" - Emīls Krūmiņš

printēt Lasīt visu ziņu

Kārlis Vilkaušs- Valsts konkursa laureāts!15.02.2019

Kandavas Mākslas un mūzikas skola sveic Kārli Vilkaušu ar 3.vietu Latvijas profesionālās ievirzes izglītības iestāžu programmas “Pūšamo instrumentu spēle” audzēkņu Valsts konkursa finālā!

Katru gadu kādā no izglītības programmām notiek Valsts konkurss. Šogad sava muzicēšanas prasme jārāda pūtējiem. Janvārī Ventspils mūzikas vidusskolā risinājās 2.atlases kārta. Audzēkņi ar visaugstāko vērtējumu tika izvirzīti uz Rīgu, kur notika Valsts konkursa 3.kārta.

Par Ziemeļkurzemes mūzikas skolu labāko trompetistu savā vecuma grupā  žūrija atzina Kārli Vilkaušu, kurš 14.februārī konkursa fināla kārtā Rīgā, Augusta Dombrovska mūzikas skolā  attaisnoja sev dāvāto uzticību, un arī valsts mērogā tika atzīts par vienu no labākajiem jaunajiem talantiem trompetes spēlē. Kārļa radošie konkurenti bija 16  trompetisti no Balviem, Birzgales, Liepājas, Mārupes, Ķekavas, Bauskas, Jaunannas, Valmieras, Jūrmalas, Saldus, Kokneses, Pārdaugavas, Rīgas 3.mūzikas skolas, Emīla Dārziņa Rīgas mūzikas skolas un Jāzepa Mediņa Rīgas 1.mūzikas skolas.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)

"No Baroka līdz rokam"13.02.2019

Popgrupai "Taustiņi" 1. pakāpe konkursā "No Baroka līdz rokam"

12. februārī Talsu Tautas namā pulcējās dziedāt un spēlēt griboši bērni un jaunieši, lai piedalītos Latvijas izglītības iestāžu vokāli instrumentālo ansambļu, instrumentālo kolektīvu un popgrupu festivālā – konkursā „No baroka līdz rokam”. Konkursā piedalījās 16 kolektīvi. Kandavas Mākslas un mūzikas skolas popgrupa „Taustiņi”, izpildot H.Akselsona dziesmu ”Mana zeme zied” un M.Freimaņa dziesmu „Lido sev līdz” ieguva I pakāpes diplomu. Priecājamies un lepojamies ar mūsu audzēkņu panākumiem! Paldies skolotājai Andrai Vilkaušai par audzēkņu sagatavošanu!

Informāciju sagatavoja: direktora vietniece mācību darbā Sintija Vīndedze

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Veselību veicinoši pasākumi februārī- slidošana

16.02.2019 13:00 - 15:00 kur : Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma hokeja laukums

16.februārī no plkst. 13:00 līdz 15:00 Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma hokeja laukumā pēdējā bezmaksas slidošanas nodarbība šogad.

Nodarbība notiek Kandavas novada domes īstenotā projekta „Slimību profilakses un veselības veicināšanas pasākumi Kandavas novadā”, Nr.9.2.4.2/16/I/080, ietvaros. 

Kandavas novada sociālais dienests aicina darbā sociālo darbinieku (uz nenoteiktu laiku)12.02.2019

Kandavas novada ģerbonis

Kandavas novada pašvaldība

Pretendentam izvirzītās prasības:
-otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība sociālajā darbā vai karitatīvajā sociālajā darbā vai 3., 4. kursa students, kurš iegūs sociālā darbinieka kvalifikāciju;
-darba pieredze sociālajā darbā tiks uzskatīta par priekšrocību;
-labas iemaņas darbā ar datoru, informāciju sistēmām un programmām; u.c. biroja tehniku (skeneris, kopētājs, fakss);
-prasme plānot, vadīt un organizēt darbu, spēja skaidri argumentēti paust savu viedokli;
-augsta atbildības sajūta, spēja patstāvīgi pieņemt lēmumus;
-teicamas komunikācijas un sadarbības prasmes;
-„B” kategorijas autovadītāja apliecība tiks uzskatīta par priekšrocību;
-latviešu un krievu valodas zināšanas.

printēt Lasīt visu ziņu

Mācies šodien, brauc rīt!14.02.2019

Kandavas Lauksaimniecības tehnikums piedāvā apgūt auto (C1 kategorija) un tehnikas (TR2 kategorija) vadīšanas kursus. Pieteikšanās līdz 15.03.2019 pa tālruni 20021077 vai ierodoties personīgi, līdzi ņemot personas apliecinošu dokumentu.

Sīkāka informācija pa tālruni 29907416 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top