faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

SIA "LatRosTrans" informē 15.06.2018

Saskaņā ar Ministru kabineta 2006. gada 5. decembra noteikumiem Nr. 982 "Enerģētikas infrastruktūras objektu aizsargjoslu noteikšanas metodika", SIA "LatRosTrans" informē, ka Kandavas novada pašvaldības teritoriju, Zemītes, Vānes un Matkules pagastus, šķērso SIA "LatRosTrans" piederošie maģistrālie naftas un naftas produktu vadi.

Saskaņā ar Aizsargjoslu likumu ir noteikta drošības aizsargjosla (minimālais platums - 25 metri no cauruļvada ass).

printēt Lasīt visu ziņu

Pasākumi novadā "14.jūnija represijas pieminot"

14.06.2018 13:30 - 14:30
Represēto piemiņas brīdis Kandavā
    Represēto piemiņas brīdis Kandavā

14.jūnijā Latvija atcerējās to traģisko 1941.gada nakti no 13.uz 14.jūniju, kad aizrestotos vagonos no Latvijas uz attāliem Sibīrijas apvidiem izsūtīja 15 424 Latvijas iedzīvotājus, starp tiem arī mūsu novadā dzīvojošos. 

 Pieminot 1941.gada 14.jūnija represijās cietušos novada iedzīvotājus, šajā dienā notika piemiņas brīži Kandavas stacijā, Kandavā pie Represēto akmens un arī Matkules pagastā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (35)

Kandavas pagasta sporta svētki un Valdeķu ciematiņa svētki

09.06.2018 11:00 - 10.06.2018 - 03:00 kur : Valdeķu kultūras nams

9. jūnijā tika aizvadīti Kandavas pagasta sporta svētki un Valdeķu ciematiņa svētki. 

Valdeķu ciematiņa iedzīvotājus svētkos sveica Kandavas novada domes priekšsēdētāja Inga Priede, Kultūras un sporta pārvaldes vadītāja Iveta Grunte, Valdeķu kultūras nama vadītāja Brigita Pētersone un Zemītes pagasta pārvaldniece Rita Diduha.

Dienas gaitā tika izspēlētas sporta spēles un dažādi individuālie sporta veidi: šaušana, šautriņu mešana, volejbols, futbols, strītbols, šķīvīšu mešana. 

Tika padomāts arī par pašiem mazākajiem- par jautrību gādāja Odziņa un Podziņa no Vānes pagasta, darbojās piepūšamā atrakcija un notika vizināšanās zirga mugurā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (33)

Kandavas novada atklātais čempionāts futbolā 201814.06.2018

Piesaki savu komandu Kandavas novada atklātajam čempionātam futbolā!

Nolikumu lasīt šeit

Pieteikt komandu vai neskaidrību gadījumā:

zvanīt - 29149754 (Igors Zaļevskis)

printēt

Noslēdzies projekts “Esi pilsoniski aktīvs- piedalies, iesaisties un dari Kandavas novadā!”13.06.2018

Projekta „Esi pilsoniski aktīvs - piedalies, iesaisties un dari Kandavas novadā!”, pagastu apkaimes ideju darbnīcu un Kandavas novada iedzīvotāju forumā darba grupu ideju un aktualitāšu apkopojums.

 Aicinām interesentus iepazīties ar apspriestajiem jautājumiem un izvirzītajām idejām, jo tikai kopā mēs varam padarīt savu dzīves vidi saistošāku, komfortablāku un sev tīkamāku. daudzas vajadzības ir finansiāli apjomīgas un to īstenošanai ir jāmeklē gan pašvaldības, gan valsts un pat Eiropas atbalsts. Bet katrā vietā ir labas domas, kuras varētu īstenot arī sabiedrība iesaistoties ar savu līdzdarbību un atbalstu. Iedzīvotājus aicinām būt atvērtiem līdzdarbībai, ierosmēm un idejām, jo tikai no katra paša pilsoniskās aktivitātes, ieinteresētības un spējas sevi motivēt brīvprātīgam darbam ir atkarīgs, kāda ir mūsu kopīgās dzīves telpas mikrovide. 

  Projekta koordinatore Ērodeja Kirillova 

printēt Lasīt visu ziņu

Kandavas novada iespēju fonds (KNIF) izsludina 5.projektu konkursu „Dari pats!"12.06.2018

Lai veicinātu iedzīvotāju līdzdalību Kandavas novada vides labiekārtošanā, dzīves telpas uzlabošanā un radošu iniciatīvu īstenošanā, KNIF piedāvā finansiālu atbalstu labāko projektu iesniedzējiem.

Šogad projekta konkursa virsmērķis ir īstenot pa vienam iedzīvotāju iniciatīvas projektam – Cērē, Matkulē, Kandavas pagastā, Kandavas pilsētā, Vānē, Zantē un Zemītē. Pie vērtēšanas plus 10 punktus iegūst tas projekts katrā augšminētajā vietā, kurš ir jau izvirzīts un apspriests iedzīvotāju apkaimes ideju darbnīcās pagastos un novada iedzīvotāju forumā. Ja netiek pieteikts projekts kas jau ir izvirzīts apkaimes ideju darbnīcās katrā pagastā un iedzīvotāju forumā Kandavā, tad katrā augšminētajā vietā tiek apstiprināts labākais projekts no iesniegtajiem.

printēt Lasīt visu ziņu

Uzsāksies PII “Zīļuks” siltināšanas darbi 12.06.2018

Kandavas novada dome ir saņēmusi Centrālās finanšu un līgumu aģentūras (CFLA) lēmumu par projekta pieteikuma “Kandavas pilsētas pirmsskolas izglītības iestādes “Zīļuks” energoefektivitātes paaugstināšana” apstiprināšanu.

Līgums par būvdarbu veikšanu noslēgts ar SIA “Amatnieks”, autoruzraudzību veiks SIA “Campaign”, bet būvuzraudzību veiks SIA “Būvēlogs”. Projekta kopējās izmaksas ir 693 260,88 EUR, no kurām 458 150,00 EUR ir ERAF finansējums un 24 255,00 EUR valsts budžeta dotācija.

printēt Lasīt visu ziņu
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top