faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Pieteikšanās konkursam "Kandavas novada Gada jaunietis 2017"

15.01.2018 08:00 - 05.02.2018 - 17:00 kur : Kandavas multifunkcionālais jaunatnes iniciatīvu centrs "Nagla"

Aicinām pieteikt foršus, aktīvus, daudzpusīgus, gudrus un visādi citādi superīgus Kandavas novada jauniešus konkursam "Kandavas novada Gada jaunietis 2017"!

Pretendentu pieteikšana līdz š. g. 5.februārim, pieteikšanas kārtība, vērtēšanas kritēriji un pieteikuma anketa atrodama ŠEIT!

Tie, kuri atbildīs vērtēšanas kritērijiem un būs izpildījuši pieteikšanās prasības, tiks aicināti uz tikšanos ar žūriju š. g. 8.februārī.

 Balvas un titula " Kandavas novada Gada jaunietis 2017" ieguvējs tiks paziņots 16.februārī svinīgā apbalvošanas pasākumā.

Sporta skolas vieglatlēti izcīna trīs medaļas sacensībās Igaunijā15.01.2018

Aizvadītās nedēļas nogale bija ražīga Kandavas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas vieglatlētiem. 

12.janvārī  starptautiskajās sacensībās Igaunijas pilsētā Valgā tika izcīnītas trīs medaļas U-18 vecuma grupas meitenēm. 

Sudraba medaļa Agnesei Besikirskai 60metru distancē ar rezultātu 8,36 sekundes, sudrabs arī Beātei Stivriniecei tāllēkšanā ar rezultātu 4,62m, bronzas medaļa Ievai Annijai Stepiņai lodes( 3 kg) grūšanā ar rezultātu 11,54 m.

 Pārējie rezultāti: Loretai Štofertei 6.vieta 60metros ar rezultātu 8,74 sekundes. Treneris I.Matīss.

13.janvarī Kuldīgas vieglatlētikas manēžā notika Sportland kausu  1.posma sacensības vieglatlētikā. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (7)

Kandavas novada dome izsludina fotokonkursu “Ziema Kandavas novadā”04.01.2018

Kandavas Promenāde 2017.gada 6.janvārī
          Promenāde 2017.gada 6.janvārī 

Aicinām Kandavas novada iedzīvotājus piedalīties fotokonkursā "Ziema Kandavas novadā". Konkursā var piedalīties ikviena fotogrāfija, kas uzņemta 2017. - 2018. gadā, laikā no decembra līdz februārim. Fotogrāfija tematika var būt dažāda - daba, dzīvnieki, augi u.c. Skaistākās fotogrāfijas autors saņems balvu!

 Fotogrāfijas konkursam lūdzam iesūtīt līdz 2018. gada 15. februārim, plkst. 12.00. Konkursa rezultāti tiks paziņoti 1. martā. Fotogrāfijas jāiesūta uz e-pastu: liga.supstika@kandava.lv

printēt Lasīt visu ziņu

Tautas Saimes Grāmatas iedziedāšana Kandavā

18.01.2018 kur : Kandavas novada muzejs

2018.gada 18.janvārī Kandavas novada muzejā notiks Tautas Saimes grāmatas iedziedāšana.

Tautas Saimes grāmata (TSG) - ir pirmreizēja, ar roku rakstīta un ar sirdi veidota grāmata, kas veltīta Latvijas Valsts simtgadei. Grāmatas veidošanas mērķis ir grāmata, kuru veidotu pati tauta, un, kur ikvienam iedzīvotājam būtu unikāla iespēja rakstīt savus iespaidus, pārdzīvojumus, redzējumus, apsveikumus, attīstības idejas, savus vēstījumus un rosinājumus, uzrunājot valsti personīgi. 

Tautas Saimes grāmatas iedziedāšana Kandavā tieši 18.janvārī nav izvēlēta nejauši. Šajā dienā pirms 165 gadiem ir dzimis mūsu dižais novadnieks skolotājs, valodnieks un sabiedriskais darbinieks Kārlis Mīlenbahs (1853 – 1916).

printēt Lasīt visu ziņu

Šogad īpašo laulību diena būs 12.maijs12.01.2018

Jau trešo gadu Kandavas novada dome aicina pārus pieteikties laulībām. Šogad 12.maijā pāriem, kuru ģimenēs aug bērns vai bērni un vecāki savu dzīvesvietu ir deklarējuši Kandavas novadā, dāvināsim svinīgo laulību ceremoniju.

Aicinām izmantot šo iespēju un pieteikties Kandavas novada Dzimtsarakstu nodaļā, līdzi ņemot personu apliecinošu dokumentu (Pasi vai Personas apliecību) un 14.00 EUR. Ja Jūsu ģimenē aug  trīs un vairāk bērni, valsts nodeva nav jāmaksā.

printēt Lasīt visu ziņu

Pirmsskolas izglītības iestādes "Zīļuks" 40 gadu jubilejas pasākums

12.01.2018 10:30 kur : Kandavas pilsētas pirmsskolas izglītības iestāde Zīļuks

12.janvārī Kandavas pilsētas pirmsskolas izglītības iestāde "Zīļuks" atzīmēja savu četrdesmit gadu jubileju, uz kuru bija ieradušies bijušie bērnudārza darbinieki, interesenti un apsveicēji no tuvākām un tālākām vietām. 

Atklājot jubilejas svinības, bērnudārza vadītāja Dina Tauriņa, sveica visus pasākuma dalībniekus, aicinot pavadīt dienu kopīgās sarunās un atmiņās par četrdesmit gadiem, kopš bērnudārzs atrodas ēkā Kandavā Raiņa ielā 14. 

Visus ļoti aizkustināja audzēkņu un darbinieku kopīgi sagatavotais koncerts, tad sekoja apsveikumi - ciemos bija ieradušās gan bijušās vadītājas un audzinātājas, gan novada domes priekšsēdētāja Inga Priede un vietniece Gunda Cīrule, kā arī Izglītības pārvaldes vadītāja Kristīne Elksnīte un pārstāvji no citām novada izglītības iestādēm.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (54)

Konkurss " Kandavas novada Sporta laureāts 2017"

23.02.2018 20:00 kur : Kandavas kultūras nams

2018.gada 23.februārī plkst. 20:00 Kandavas kultūras namā notiks pasākums “Kandavas novada Sporta laureāts 2017”.

Konkurss tiek rīkots ar mērķi apzināt un godināt personas par sasniegtajiem panākumiem sportā vai sporta nozares attīstībā, sveicot sportistus, sporta komandas, kā arī citas personas, kas atbalstījušas vai veicinājušas sporta nozares attīstību mūsu novadā.

Konkursu organizē Kandavas novada Kultūras un sporta pārvalde. Konkursantus varat pieteikt sekojošās nominācijās:

Gada sportists; Gada sportiste; Cerība sportā; Labākā komanda; Labākais treneris; Sporta atbalstītājs; Labākais sportists tehniskajos sporta veidos; Mūža ieguldījums sportā; Entuziasts sportā.

printēt Lasīt visu ziņu

Kandavas novada Dzimtsarakstu nodaļas 2017.gada statistika11.01.2018

Kandavas novada Dzimtsarakstu nodaļā 2017.gadā, nodrošinot nepārtrauktu darbu, strādāja divi darbinieki un kopumā tika sastādīti 249 civilstāvokļa aktu reģistri. 

Tas ir par 40 reģistriem vairāk, nekā 2016.gadā. No tiem 73 dzimšanas, 125 miršanas un 51 laulību reģistrs. Pieaudzis miršanas (par 40 vairāk) un laulības (par 3 vairāk) reģistru skaits.

printēt Lasīt visu ziņu

Mākslas un mūzikas skola piedāvā iespēju apgūt vai papildināt amatniecības prasmes11.01.2018

Kandavas Mākslas un mūzikas skola piedāvā iespēju apgūt vai papildināt amatniecības prasmes keramikas un kokapstrādes darbnīcās. 

Keramikas darbnīca- pedagogs Inga Brīniņa. Kokapstrādes darbnīca- pedagogs Andis Jakobsons.

Nodarbību sākums 2018.gada februārī. Interesēties un pieteikties skolas lietvedībā - tālrunis 63182045 vai pie direktores - tālrunis 29488030.

printēt

Kandavas pilsētas bibliotēka aicina lasītājus atgriezt paņemtās grāmatas11.01.2018

Kandavas pilsētas bibliotēka aicina savus klientus- grāmatu lasītājus- Jaunajā gadā būt godprātīgiem un atgriezt bibliotēkā pagājušajā gadā paņemto lasāmvielu. 

 Atgādinām, ka grāmatas tiek izsniegtas uz termiņu -15 dienas. Kandavas pilsētas bibliotēkas darba laiks :

 darba dienās no 10:00-18:00; sestdienās no 10:00-15:00.

Būsiet laipni gaidīti bibliotēkā!

printēt

Aktuāla informācija par atkritumu izvešanu08.01.2018

Atgādinām, ka, sākot ar 2018. gada 27. martu, beigsies pašvaldību noslēgtais līgums ar “Eco Baltia VIDE” par sadzīves atkritumu izvešanu.

Tas nozīmē, ka, sākot ar 1. februāri, Kandavā un tā novada pagasta centros – Zantē, Zemītē, Matkulē, Vānē un Cērē, visiem nekustamā īpašuma īpašniekiem un namu apsaimniekotājiem būs jāpārslēdz līgumi ar SIA “Atkritumu apsaimniekošanas sabiedrība “Piejūra””.

Janvāra beigās Kandavas novada pašvaldība un tās iedzīvotāji tiks informēti par plānoto līgumu slēgšanas grafiku katrā apdzīvotajā vietā.

Ar līguu projektu, kādi tiks slēgti ar iedzīvotājiem, būs iespēja iepazīties iepriekš - AAS “Piejūra” mājaslapā - www.piejuraatkritumi.lv, kā arī www.kandava.lv un “Kandavas Novada Vēstnesis”.

printēt Lasīt visu ziņu

Informatīvais izdevums “Kandavas Novada Vēstnesis” turpmāk jaunā veidolā08.01.2018

Lai iedzīvotāji saņemtu nepieciešamo informāciju, esam daudz domājuši, kā to labāk pasniegt un novadīt līdz interesentiem. Kultūras un sporta pārvaldē būs atbildīgais darbinieks par reklāmu un intensīvu informācijas sniegšanu, bet, kas attiecas uz pašvaldības pieņemtajiem lēmumiem un aktualitātēm, izmaiņas ir skārušas arī pašvaldības informatīvo izdevumu “Kandavas Novada Vēstnesis”. Lai izdevums nonāktu pie visiem lasītājiem, turpmāk ar pasta starpniecību tas nonāks visu Kandavas novada iedzīvotāju pastkastītēs, līdz ar to palielinās arī tirāža. Bet, lai šis pakalpojums nesadārdzinātos, esam mainījuši arī izdevuma vizuālo izskatu. Turpmāk tiks drukāts uz avīžu papīra tipogrāfijā “Mūkusala”, samazinot drukāšanas izmaksas. Piedomāsim arī pie izdevuma satura un kvalitātes. Izdevums būs krāsains ar kvalitatīvām fotogrāfijām. 

printēt Lasīt visu ziņu
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top