faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Aicinām piedalīties projektā „PROTI un DARI!”24.04.2017

Kandavas novada dome aicina iesaistīties jauniešus vecumā  no 15 līdz 29 gadiem projekta "PROTI un DARI!" īstenošanā! Ja tu nemācies, nestrādā, neapgūsti arodu un neesi reģistrēts Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) kā bezdarbnieks, tad projekta programmas vadītājs sastādīs tieši tev un tavām interesēm atbilstošu programmu.

Šī ir iespēja piedalīties jauniešu prasmju un motivācijas attīstīšanas projektā, ar kura palīdzību veiksmīgi izvēlēties savu izglītības virzienu, atrast savām vēlmēm piemērotu profesiju un darba vietu. Eiropas Sociālā fonda finansētais projekts “PROTI un DARI!”, Nr.8.3.3.0/15/I/001 ir unikāls ar to, ka katram projektā iesaistītam jaunietim tiek sniegts individuāls, tieši viņam domāts atbalsts. Balstoties uz jaunieša prasmēm, interesēm, iespējamiem attīstības virzieniem un vajadzībām, jaunietim tiek izstrādāta individuālo pasākumu programma, piedāvājot piemērotus atbalsta pasākumus.

Pieteikties un iegūt papildus informāciju vari arī Jauniešu centrā „Nagla”, Zīļu ielā 2. Aicinām ikvienu nodot šo ziņu jauniešiem, kuri var piedalīties projektā, tādējādi palīdzot viņiem spert pirmo soli un mainīt savu dzīvi.

Vairāk par projektu:

Projekta mērķis ir attīstīt mērķa grupas jauniešu prasmes un veicināt viņu iesaisti izglītībā, tai skaitā aroda apguvē pie amata meistara, Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) vai Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) īstenotajos Jauniešu garantijas projektu pasākumos vai Nodarbinātības valsts aģentūras īstenotajos aktīvajos nodarbinātības vai preventīvajos bezdarba samazināšanas pasākumos, kā arī nevalstisko organizāciju vai jauniešu centru darbībā.

Projekta finansējuma saņēmējs ir Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) un projektu īsteno sadarbībā ar pilsētu vai novadu pašvaldībām vai pašvaldību apvienībām (sadarbības partneri), kas projekta īstenošanā iesaista pašvaldību stratēģiskos partnerus (valsts un pašvaldību institūcijas, biedrības, nodibinājumi, jauniešu centri, sociālie partneri un uzņēmēji). Kandavas novada dome ir viens no JSPA sadarbības partneriem.

Projekta īstenošanas laiks ir līdz 2018.gada 31.decembrim.

Projekta "PROTI un DARI!" Nr.8.3.3.0/15/I/001 kopējais finansējums ir 8 999 975,19 EUR, t.sk. Eiropas Sociālā fonda finansējums 7 649 978,91 EUR un valsts budžets – 1 349 996,28  EUR. Kandavas novada domei projekta īstenošanai kopējais pieejamais finansējums ir 35 976,60 EUR.


Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top