faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Atgādinājums nekustamā īpašuma nodokļa maksātājiem11.10.2017

Kandavas novada ģerbonis

Kandavas novada ģerbonis

Kandavas novada dome atgādina, ka tuvojas  2017. gada nekustamā īpašuma nodokļa nomaksas ceturtais maksāšanas  termiņš 15.11.2017.

Lūgums visiem nodokļu maksātājiem pārliecināties vai visi maksājumi veikti savlaicīgi un nav uzkrājies nodokļu parāds par iepriekšējiem maksāšanas periodiem, (iepriekšējiem gadiem, kā arī par 1.ceturksni, kur samaksas termiņš bija 31.03.2017. par 2.ceturksni-  samaksas termiņš bija 15.05.2017. un par 3.ceturksni- termiņš 15.08.2017.),  jo par katru nokavēto dienu tiek aprēķināta nokavējuma nauda 0,05 % apmērā no nenomaksātās nodokļu summas.

Pamatojoties uz likuma „Par nekustamā īpašuma nodokli” 9.panta pirmo un otro daļu, nodokļa maksātājs ir atbildīgs par nodokļa pilnīgu samaksu noteiktajā termiņā. Noteiktajā  termiņā nesamaksāto nodokli un nokavējuma naudu saskaņā ar pašvaldības lēmumu  piedzen bezstrīda kārtībā atbilstoši  likumam „Par nodokļiem un nodevām”.

Neskaidrību gadījumā, vai ja nokavēts kāds no iepriekšējo gadu maksāšanas termiņiem, pirms maksāšanas lūdzu sazināties ar Kandavas novada domes NĪ nodaļas nodokļu  administratori pa tālruni Nr. 63182025.

Informācija par nekustamā īpašuma nodokli un nomaksas iespēja ir pieejama arī portālā www.epakalpojumi.lv

Ja kāds no nodokļu maksātājiem vēlas turpmāk nekustamā īpašuma nodokļa maksājumu  paziņojumu saņemt e-pastā (ja vēl nesaņem), lūdzu  paziņot savu e-pasta adresi rakstot uz adresi :dome@kandava.lv vai agrita.zakaite@kandava.lv

Kandavas novada domes NĪ nodaļas

Nodokļu administratore Agrita Žakaite  T. 63182025

Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top