faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Biedrība „Atbalsts Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolai” ir īstenojusi projektu „Drošas riteņbraukšanas apmācības”21.08.2017

Biedrība „Atbalsts Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolai” ir īstenojusi projektu „Drošas riteņbraukšanas apmācības” (projekta Nr.16-08-AL14-A019.2204-000001), kura mērķis bija sniegt bērniem drošas riteņbraukšanas prasmes, palielinot vietas potenciālu, kas var kļūt par priekšnosacījumu jaunu veselības veicinošu pakalpojumu piedāvājumam, tādā veidā palielinot iespēju bērniem kvalitatīvi pavadīt savu brīvo laiku.

Projekta kopējās izmaksas ir Eur 1066.59, no kurām publiskais finansējums EUR 959,93, bet līdzfinansējumu Eur 106,66 apmērā nodrošināja Kandavas novada Izglītības pārvalde.

Praktiskās riteņbraukšanas prasmes ierādīja pasniedzēja Aiva Ķēniņa, bet teorētiskās zināšanas pasniedza Didzis Zeibots. Nodarbības notika divos ciklos, kuros zināšanas par drošu riteņbraukšanu kopā ieguva 32 jaunie satiksmes dalībnieki. Mērķis veiksmīgi sasniegts. Bērni un viņu vecāki pozitīvi novērtējuši dalību projektā. Tas bija izaicinājums pasniedzējiem un vērtīgs piedzīvojums bērniem.

 Paldies dalībniekiem un viņu vecākiem! Lai droša braukšana!


Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top