faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Brīnumu pilni svētki Matkulē20.07.2015

«Nāc Kulē! Notici brīnumiem!» – ar šādu aicinājumu 18. jūlijā dienas garumā aizritēja Matkules pagasta svētki. Brīnumu gaisotnē svētkus atklāja burvju mākslinieki Haralds un Baiba.

Svētku dalībniekiem izklaides un aktivitātes bija pieejamas visā centra teritorijā – dīķī varēja laivot, ap dīķi – parikšot zirga mugurā, bet Matkules apkārtni varēj iepazīt jautrā kompānijā vizinoties pa Imulas krastiem traktora piekabē vai izvēloties divvientulību izbraucot ar tandēma velosipēdu.

Dienas laikā bērni aktīvi piedalījās radošajās darbnīcās, pagatavojot peldošus gaismas lukturus, lai vakarā izgaismotu Matkuli, kā arī zīmēja un krāsoja Matkules saules zīmi. Ikvienam svētku dalībniekam tika dota iespēja arī sasist kādu šķīvi, jo kā vēsta teiciens „trauki plīst uz laimi”.

Uz Matkuli bija atceļojusi Mārtiņa Sproģa izstāde „Dodiet otru iespēju metālam, lai atdzīvotos mākslā”.

Svētku laikā notika arī sporta spēles – volejbols, šaušana, jenga, šķīvīšu mešana, futbols, jautras stafetes, piepūšamā atrakcija un citas sportiskas izklaides. Spēles noslēdzās ar kopīgas svētku maltītes baudīšanu- saimnieču sarūpētu plovu. Tam sekoja aktieru Ditas Lūriņas-Eglienas un Mārtiņa Egliena koncerts, bērnu un jauniešu karaoke un disko stundas, savukārt pieaugušie svētkus varēja turpināt zaļumballē līdz rīta gaismai.

Matkules pagasta sporta spēļu rezultāti apskatāmi šeit

Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top