faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Ekoskolas globālās rīcības diena "Apkārt zaļš-vidū es!"03.11.2017

3.novembrī pirmsskolas izglītības iestādē “Zīļuks” noslēdzās Ekoskolas globālā rīcības diena, kuras ietvaros bērni kopā ar “Latvijas valsts meži” Kandavas iecirkņa mežkopi Jāni Kažemaku Kandavā izvietoja pašu gatavotos plakātus, kuri aicina iedzīvotājus būt atbildīgiem pret dabu un nepiesārņot apkārtējo vidi.

Mazākie bērnudārza audzēkņi kopā ar skolotājām un Ekorūķi plakātus izvietoja pie Kandavas Kuršu pilskalna Pūzurgravā, savukārt lielākie audzēkņi no grupas “Sprīdīši- pie Čužu purva. Plakāti māca kā ar pavisam vienkāršām metodēm padarīt savu ikdienu videi draudzīgāku, aicinot tūristus, iedzīvotājus un citus Kandavas apskates objektu apmeklētājus, pievērst uzmanību šiem plakātiem un nepiegružos skaisto apkārtni un dabu.

Pateicībā par vērtīgo darbu- videi draudzīga dzīvesveida popularizēšanu- bērni no mežkopja saņēma uzlīmes.

Globālā Rīcības diena ir Starptautiskā Vides izglītības fonda (Foundation for Environmental education) Ekoskolu programmas iniciatīva, kas aicina bērnus un jauniešus būt par pārmaiņu ierosinātājiem vides ilgtspējas jautājumos un aktīvi rīkoties šo pārmaiņu sasniegšanā.

Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top