faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Godina novada sakoptāko sētu saimniekus28.11.2015

27.novembrī Valdeķu kultūras namā notika Kandavas novada zemnieku un uzņēmēju svētki.

Tā iegājies gadu no gada, ka novembra pēdējā piektdienā, gadu noslēdzot, tiekas novada lauksaimnieki un vietējie uzņēmēji. Ierasts, ka šajā vakarā tiek godināti arī konkursa „Sakoptākā sēta Kandavas novadā” tā gada laureāti.

Kā, atklājot pasākumu, sacīja novada domes priekšsēdētājs Normunds Štoferts, šajā dienā- 27.novembrī, novadam bija trīskārši svētki. Slampes kultūras pilī tika svinēta starpnovadu kultūras darbinieku diena, kurā apbalvojumus par ilggadīgu un godprātīgu darbu saņēma seši Kandavas novada kultūras darbinieki. Savukārt, Rīgā, Kultūras ministrijā mūsu novada lauku sētai „Indāni” tika pasniegta kultūras mantojuma zīme- latviskais mantojums. „Bet šī vakara gaviļnieki, protams, ir konkursa „Sakoptākā sēta Kandavas novadā 2015” laureāti. Saku lielu paldies ikvienam, kas pielicis savu roku, lai mūsu novads būtu sakopts. Mēs to novērtējam.”

Dāvanā sakoptāko sētu saimnieki saņēma Kandavas novada karogu. Kā sacīja gada laureāti, dāvana esot noderīga, jo, ja sētā vēl neesot karoga masta, tad tagad būs iemesls to uzsliet, lai novada karogs varētu brīvi plīvot vējā.

Vakara gaitā tika izspēlēta loterija, kurai dāvanas bija sarūpējuši paši novada lauksaimnieki un uzņēmēji.

Balli spēlēja pazīstamā grupa „Galaktika”.


Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top