Drukas resursa adrese: http://kandava.lv/sakums/godinati_valsts_un_pasvaldibas_policijas_darbinieki
Drukas datums: 07:02:25 13.11.2018

Godināti Valsts un pašvaldības policijas darbinieki 04.12.2017

4.decembrī par godu Valsts policijas 99.gadadienai Tumes pagasta kultūras namā tika godināti Valsts un pašvaldības policijas darbinieki. Apbalvojumu saņēma arī Kandavas novada pašvaldības policijas priekšnieks Rihards Zariņš.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Tukuma iecirkņa priekšnieks pulkvežleitnants Janeks Bahs pasniedza Valsts policijas un Iekšlietu ministrijas Pateicību Rihardam Zariņam par ieguldījumu sabiedriskās kārtības nodrošināšanā un veiksmīgu sadarbību ar Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldi, kā arī sakarā ar Valsts policijas 99.gadadienu. Kandavas novada pašvaldības policijas priekšnieks saņēma arī Kandavas novada domes priekšsēdētājas Ingas Priedes pateicību par godprātīgu pienākumu veikšanu.

Valsts policijas un Iekšlietu ministrijas Pateicību par godprātīgu dienesta pienākumu pildīšanu, sasniegtajiem darba rezultātiem un sakarā ar Valsts policijas 99.gadadienu saņēma Valsts policijas Tukuma iecirkņa inspektors Aldis Šenbergs. Viņš arī saņēma Kandavas novada domes priekšsēdētājas Pateicību par veiksmīgu sadarbību ar Kandavas novada domi.

Kandavas novada domes priekšsēdētāja Inga Priede pasniedza Pateicības par veiksmīgu sadarbību ar Kandavas novada domi Valsts policijas Tukuma iecirkņa priekšniekam Janekam Baham un Valsts policijas Tukuma iecirkņa vecākajam inspektoram Guntaram Rupeikam