faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Iedzīvotāji Kandavā tiekas ar domes un iestāžu vadītājiem14.02.2018

13.februārī Kandavas kultūras namā ar novada domes un iestāžu vadītājiem un pašvaldības deputātiem tikās Kandavas iedzīvotāji.

Atsaucība no iedzīvotājiem bija salīdzinoši liela, uz tikšanos ieradās vairāk kā trīs desmiti, kas norāda uz to, ka vietējiem nav vienaldzīgs tas, kas notiek pilsētā, kādiem pasākumiem tiek tērēts pašvaldības budžets, kādi darbi padarīti pagājušajā gadā un kas ieplānots šogad.

Iesākumā domes priekšsēdētāja Inga Priede iepazīstināja sanākušos ar prezentāciju par 2018.gada budžetu, pamatbudžeta ieņēmumu un izdevumu struktūru, paveiktajiem darbiem 2017. gadā un plānoto šajā gadā, par informatīvā izdevuma “Kandavas Novada Vēstnesis” vizuālā noformējuma un izplatīšanas maiņu, vienota pilsētas mākslinieciskā noformējuma izstrādi un dekorēšanu svētkos. Priekšsēdētāja informēja par to, ka sākot ar 28.martu novadā mainīsies atkritumu apsaimniekotājs. Turpmāk šo pakalpojumu veiks SIA “Atkritumu apsaimniekošanas sabiedrība “Piejūra”. Februārī un martā novada iedzīvotāji aicināti pārslēgt atkritumu apsaimniekošanas līgumus. Priekšsēdētāja informēja arī par sociālās un materiālās palīdzības izmaiņām novadā 2018.gadā un pašvaldības pabalstiem Dzimtsarakstu nodaļā .

Informāciju par SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” darbību aizvadītajā gadā, ieplānotajiem projektiem 2018.gadā, kā arī izmaiņām maksājumu aprēķinos, sniedza valdes loceklis Oskars Kļava. Tā,  no 2018.gada 1.aprīļa daudzdzīvokļu dzīvojamo māju dzīvokļu īpašniekiem tiks piemērota maksa par mājas ūdens patēriņa starpību, ja tāda būs. Par šo jautājumu iedzīvotāji aktīvi diskutēja, daļa izteica nesapratni un neapmierinātību ar šo faktu. Atbildes uz iedzīvotāju jautājumiem sniedza ne tikai Oskars Kļava, bet arī uzņēmējs – vairāku daudzdzīvokļu māju apsaimniekotājs Guntis Meiers.

Tāpat iedzīvotāji bija sagatavojuši dažādus jautājumus domes priekšsēdētājai, pašvaldības policijas priekšniekam, deputātiem un SIA “Kandavas ceļi” pārstāvim. Visvairāk jautājumu bija par daudzdzīvokļu māju apsaimniekošanu, siltumapgādes izmaksām, transporta kustības organizēšanu un mašīnu novietošanu daudzdzīvokļu māju pagalmos un stāvlaukumos, par atkritumu apsaimniekošanu, ceļu un ietvju stāvokli pilsētā, klaiņojošiem kaķiem, kārtību pilsētā u.c. sadzīviskām lietām.

Protams, neiztika bez kritikas dažādās sfērās, bet priecēja tas, ka vairāki iedzīvotāji sacīja paldies domes vadībai un “Kandavas komunālie pakalpojumi” valdes loceklim Oskaram Kļavam par paveikto iedzīvotāju dzīves apstākļu uzlabošanā un pilsētas labiekārtošanā.

2018.gada 13.februārī domes, iestāžu vadība un deputāti tikās ar iedzīvotājiem Kandavas kultūras namā Prezentācijā par paveikto aizvadītajā gadā un šā gada lielākajiem darbiem stāsta Kandavas novada domes priekšsēdētāja Inga Priede No kreisās: Novada domes izpilddirektors Egīls Dude, SIA "Kandavas komunālie pakalpojumi"valdes loceklis Oskars Kļava, sociālā dienesta vadītājs Ints Leitarts, pašvaldības policijas priekšnieks Rihards Zariņš, Izglītības pārvaldes vadītāja Kristīne Elksnīte, "Kandavas ceļi" vadītājs Ivars Marašinskis
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top