faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Ieva Annija Stepiņa izcīna Sportland kausus divās disciplīnās07.08.2017

2.augustā Rēzeknē notika Sportland kausa piektais - noslēdzošais posms vieglatlētikā, kur sekmīgi startēja sporta skolas U-16 grupas meitenes. 

Lai varētu piedalīties kopvērtējumā, starts piektajā posmā ir obligāts.  Mūsu pašreiz labākā vieglatlēte Ieva Annija Stepiņa izcīnīja uzvaru posmā lodes grūšanā, uzrādot rezultātu 12.09 m, šī uzvara deva Ievai arī 1.vietu kopvērtējumā lodes grūšanā, kur tika vērtēti trīs labākie posmi, un Sportland dāvanu karti 75 EUR vērtībā. Bez lodes grūšanas Ieva startēja arī šķēpa mešanā, kur posmā 2.vieta ar rezultātu 41.26 m. Arī šķēpa mešanā kopvērtējumā Ievai pirmā vieta, kas deva iespēju tikt pie vēl vienas 75 EUR vērtas dāvanu kartes. 

Priecēja arī abas sprinteres Agnese Besikirska un Loreta Štoferte, kuras 60 m skrējienā iekļuva finālā, kur Agnese izcīnīja 5.vietu ar rezultātu 8.43 sek, bet Loreta 8.vietu ar rezultātu 8.70 sek. Agnesei kopvērtējumā sprintā 4.vieta, atpaliekot no trešās vietas tikai 1 punktu.  Nepaveicās mūsu tāllēcējai Beātei Stivriniecei, jo sacensību laikā uznāca liels negaiss, tāllēkšanas bedre tika pārvērsta par dubļu vannu, līdz ar to no sacensībām Beāte tika atsaukta, jo startējot šādos laika apstākļos var iedzīvoties arī nopietnās traumās. 

Sportistu treneris I.Matīss

Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top