Drukas resursa adrese: http://kandava.lv/sakums/istenots_projekts__dienasgramata
Drukas datums: 09:59:34 18.07.2018

Īstenots projekts “ Dienasgrāmata”14.09.2017

Sirsnīgs paldies SIA „M un V”,  S.Filoņenko ZS „Mālkalni”,  SIA „NTI Ltd Serviss”, SIA „Cietkoks”, Zemītes pagasta ZS „Straumes”, SIA „GL Kandavā”,  SIA „Ulro”, SIA „Pils”,  Kokina ZS „Dzirnieki”, Zantes pagasta Rosicka ZS „Jaunbrūveri” un SIA „Gymstack” par atbalstu Kandavas novada skolēnu radošajām idejām!

Rosināt skolēnus izpausties radoši, ļaujot viņiem pašiem veidot savas skolas tēlu! Ar šādu mērķi jau trešo gadu visā Latvijā tiek īstenots projekts “Dienasgrāmata”, kura ietvaros skolēni projekta organizatoriem iesūta pašu zīmētus zīmējumus par tēmu “Mana dienasgrāmata”. Pēcāk projekta īstenotāji uzrunā katra novada vietējos uzņēmējus, kas labprāt atbalsta skolēnu radošās idejas, piešķirot līdzfinansējumu šo dienasgrāmatu tapšanā.

Kandavas novadu šajā projektā pārstāv Kandavas internātvidusskola un Zantes pamatskola. Šo skolu skolēni projekta īstenotājiem iesūtīja savu dienasgrāmatu vēlamos dizainus. Kopumā noritēja aktīvs darbs pie 490 dienasgrāmatu izgatavošanas. Jāpiebilst, ka skolēni šīs unikālās, pašu dizainētās dienasgrāmatas saņēma šī gada 1. septembrī, uzsākoties jaunajam 2017./2018. mācību gadam.

Lai šis viss noritētu veiksmīgi, ļoti nozīmīgs un pat neatsverams ir vietējo novada uzņēmēju atbalsts. Protams, ir lielāki novadi, kuros dienasgrāmatu izmaksu kopsummu viens uzņēmums nosegt nevar, tāpēc šim labvēlim ar savu atbalstu pēcāk piebiedrojas arī citi vietējie uzņēmumi. Šāda situācija attiecināma arī uz Kandavas novadu. Te savu atbalstu skolēnu radošajām idejām ļoti labprāt sniedza SIA „M un V”,  S.Filoņenko  ZS „Mālkalni”,  SIA „NTI Ltd Serviss”, SIA „Cietkoks”, Zemītes pagasta ZS „Straumes”, SIA „GL Kandavā”,  SIA „Ulro”, SIA „Pils”,  Kokina ZS „Dzirnieki”, Zantes pagasta Rosicka ZS „Jaunbrūveri” un SIA „Gymstack”. Sirsnīgs paldies par to!

Runājot par atbalstītājiem, lielākā daļa Kandavas novada iedzīvotāju noteikti zina, ar ko šie uzņēmi nodarbojas. Taču, ja kāds tomēr nav īsti pārliecināts vai nezina, tad mēs pačukstēsim priekšā!

SIA „M un V” nodarbojas ar būvmateriālu, būvkonstrukciju, metālizstrādājumu, krāsu un stiklu tirdzniecību. S.Filoņenko ZS „Mālkalni” nodarbojas ar auto rezerves daļu tirdzniecību un graudaugu (izņemot rīsu), pākšaugu un eļļas augu sēklu audzēšanu. SIA „NTI Ltd Serviss” veic ceļu, tiltu būvi un  uzturēšanu. SIA „Cietkoks” ir uzņēmums, kas veic bērza koksnes pārstrādi. Uzņēmums ražo un piedāvā bērza dēļus, bērza sagataves, bērza plātnes un brusas. Zemītes pagasta ZS „Straumes” veic kravu pārvadājumi pa autoceļiem, kā arī nodarbojas ar graudaugu (izņemot rīsu), pākšaugu un eļļas augu sēklu audzēšanu. SIA „GL Kandavā” arī veic kravu pārvadājumi pa autoceļiem. SIA „Ulro” nodarbojas ar kases aparātu, kopētāju, svaru un sadzīves tehnikas, datortehnikas tirdzniecība, apkalpošanu un remontu. SIA „Pils” ir ēdināšanas uzņēmums. Kokina ZS „Dzirnieki” un  Zantes pagasta Rosicka ZS „Jaunbrūveri” nodarbojas ar graudaugu (izņemot rīsu), pākšaugu un eļļas augu sēklu audzēšanu. SIA „Gymstack”  veic pārtikas piedevu, garšvielu, uztura bagātinātāju tirdzniecību.

Tieši tāpēc gan projekta “Dienasgrāmata” organizatori – “Zinātnes un inovāciju parks” Liepājā pārstāvji, gan Kandavas novada skolēni un konkrēto skolu darbinieki vēlreiz un vēlreiz saka lielu paldies SIA „M un V”,  S.Filoņenko ZS „Mālkalni”,  SIA „NTI Ltd Serviss”, SIA „Cietkoks”, Zemītes pagasta ZS „Straumes”, SIA „GL Kandavā”,  SIA „Ulro”, SIA „Pils”,  Kokina ZS „Dzirnieki”, Zantes pagasta Rosicka ZS „Jaunbrūveri” un SIA „Gymstack”  par atsaucību un atbalstu. Jaunā 2017./2018. mācību gada sākums Kandavas novada skolēniem ir ļoti priecīgs!

“Zinātnes un inovāciju parka” darba grupa