Drukas resursa adrese: http://kandava.lv/sakums/iznacis_musu_novadnieces_dziedatajas_artas_jekabsones_debijas_albums
Drukas datums: 03:17:01 21.01.2019

Iznācis mūsu novadnieces dziedātājas Artas Jēkabsones debijas albums29.01.2018

16. decembrī klajā tika laists kandavnieces Artas Jēkabsones debijas albums Light, un 24. janvārī tā pirmatskaņojums izskanēja arī radio ēterā.

Arta gan šobrīd ir kandavniece tikai nosacīti, jo jau divus gadus mācās Ņujorkā, jaunajā džeza un mūsdienu mūzikas skolā New School for Jazz and Contemporary Music.

Paralēli studijām Ņujorkā un decembra spraigumam, Arta gada nogalē bija ieradusies Latvijā un viesojās arī "Klasikas" studijā, lai pastāstītu par albuma tapšanu un citiem radošiem piedzīvojumiem.

"Šis albums ir kā labo emociju, sajūtu un notikumu summējums šim divu gadu posmam, ko esmu pavadījusi Ņujorkā,"  raidījumā "Jāzeps" stāstīja Arta Jēkabsone. "Kopā dzirdamas 9 oriģinālkompozīcijas, no kurām divas ir latviešu valodā, kā arī trīs bonusa skaņdarbi, kuru autors ir mans grupas biedrs un iedvesmotājs Niks Danstons (Nick Dunston). Ir arī skaņdarbs Four, ar kuru startēju Montrē džeza festivāla vokālistu konkursā. Šo skaņdarbu iekļāvu, jo tas raksturo mani, manu uztveri par dzīvi, mīlestību, godīgumu, prieku un mūziku.”