faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Kandavā norisinās Mākslas plenērs 201717.07.2017

17.jūlijā pie Kandavas novada muzeja tika atklāts ikgadējais Kandavas Mākslas plenērs ”Radošais Mākslas mirklis”.

Atklājot plenēru, tā organizatore Linda Romanovska, sacīja, ka ir patiesi priecīga par to, ka Kandavā atkal tiekas radoši cilvēki, lai strādātu, atpūstos, smaidītu, priecātos un baudītu Kandavu ļoti dažādos veidos - ar garšām, dejojot un dziedot, runājot, smaržojot. “Bet, protams, visvairāk mēs strādāsim! Kandavas Mākslas plenērs notiek jau daudzus gadus, varbūt jau divdesmit piecus, kas zina, jo es vēl tad nebiju piedzimusi! Es kopā ar jums esmu piecus gadus, tāpēc mums šogad ir neliela jubileja. Plenērā piedalās cilvēki, ar kuriem iepazīsimies pirmo reizi un tādi, kas piedalījušies jau vairākkārt, daži no tiem -visus piecus gadus.” – sacīja Linda.

Plenēra dalībniekus sveica Kandavas novada domes priekšsēdētāja Inga Priede. Uzrunājot sanākušos, priekšsēdētāja sacīja, ka priecājas būt kopā ar tik radošiem cilvēkiem, kas ir gan mākslinieki, gan kultūras darbinieki, gan citu profesiju pārstāvji, ne tikai kandavnieki, bet arī ciemiņi no visas Latvijas. Inga Priede novēlēja šajā nedēļā paveikt visu ieplānoto un sacīja paldies plenēra organizatorei Lindai par spēku un izturību jau piekto gadu aicinot kopā radošos cilvēkus, tādējādi mūsu Kandavai iegūstot plašāku atpazīstamību un veidojot tās pozitīvo tēlu.

Šogad dalību plenēram pieteikuši turpat septiņdesmit dalībnieku. Darbosies četras radošās darbnīcas- keramika, mozaīka, gleznošana un darbs ar koku.

Plenērs notiks no 17. līdz 22.jūlijam. 

Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top