Drukas resursa adrese: http://kandava.lv/sakums/kandavas_evangeliski_luteriskajai_draudzei_jauns_macitajs
Drukas datums: 22:33:02 21.06.2018

Kandavas evaņģēliski luteriskajai draudzei jauns mācītājs24.08.2017

Kandavas ev. lut. draudzes mācītājs Valdis Podziņš
Kandavas ev. lut. draudzes mācītājs Valdis Podziņš

24.augustā Kandavas novada domes Izglītības, kultūras un sporta komitejas sēdē deputātus ar sevi iepazīstināja Latvijas evaņģēliski luteriskās baznīcas mācītājs Valdis Podziņš, kurš ar 1.augustu sācis kalpot Kandavas, Vānes un Sabiles baznīcās.

 V.Podziņš pastāstīja par savu iepriekšējo darba pieredzi, kalpojot Balgales, Nurmes, Dzirciema un Strazdes draudzēs. Tāpat mācītājs dalījās  ieteikumos, kā turpmāk veiksmīgāk veidot sadarbību starp Kandavas evaņģēliski luterisko baznīcu un pašvaldību, piemēram, noturēt kopīgus svētbrīžus dažādos valstij svarīgos datumos, rīkot dažādus koncertus Kandavas baznīcā, kā arī organizēt izglītojošus pasākumus, kas palīdzētu cilvēkiem un sabiedrībai kopumā augt garīgi un nostiprināt svarīgas pamatvērtības. 

V.Podziņš norādīja, ka turpinās par ikgadēju un svētīgu tradīciju kļuvušo labdarības pasākumu "Lūgšanu brokastis", kā arī sacīja, ka ir gatavs draudzi iesaistīt vēl nebijušās aktivitātēs- "Muzeju nakts" un "Baznīcu nakts". "Šie pasākumi ir lieliskas iespējas atvērt baznīcas durvis plaši arī vēlās vakara stundās, piedāvājot dažādas aktivitātes, muzikālus priekšnesumus un iepazīšanos ar vēsturi", uzskata jaunais mācītājs.

Dievkalpojumi notiek:
Kandavā plkst. 10:00 katru svētdienu Kandavas evaņģēliski luteriskajā baznīcā;
Vānē plkst. 15:00 katra mēneša otrajā un ceturtajā svētdienā Vānes evanģēliski luteriskajā baznīcā;
Sabilē 13:00 katru svētdienu Sabiles evaņģēliski luteriskajā baznīcā.

Sākot ar 24.septembri bērni un jaunieši katru svētdienu plkst. 11:30 tiek aicināti uz Svētdienas skolu Kandavas evaņģēliski luteriskajā baznīcā.

Mācītāja V.Podziņa pieņemšanas laiks: ceturtdienās no plkst. 17:00 Kandavas evaņģēliski luteriskās baznīcas sakristejā. T.29171129