Drukas resursa adrese: http://kandava.lv/sakums/kandavas_makslas_pleners_nosledzies
Drukas datums: 10:14:41 24.06.2018

Kandavas Mākslas plenērs noslēdzies20.07.2015

19.jūlija rīta pusē, ar mozaīkas sienas atklāšanu Kandavā Lielā ielā 25, noslēdzās Mākslas plenērs 2015 ”Radošais mākslas mirklis”.

„Te nu mēs stāvam pie tikko tapušās mozaīkas sienas,- atklājot jauno apskates objektu Lielā ielā, sacīja plenēra organizatore Linda Romanovska,- Ja mēs būtu apzinājušies, cik liels darba tas būs plenēram un nedēļai, varbūt nemaz nebūtu sākuši īstenot. Paldies visiem, kas piedalījās, atbalstīja, iedegās par šo ideju un paldies visiem, kas kaut ar pusstundas darbu bija kopā ar mums, gan rīta, gan nakts stundās. Katra roka bija ļoti svarīga. Mēs bijām vairāk kā piecdesmit cilvēku, kas pielika šeit roku, lai mozaīkas siena taptu. Gala rezultāts mūs visus gandarī! Kolektīva sajūta bija superīga!”

Mozaīkas sienu atklāja novada domes priekšsēdētājs Normunds Štoferts un darba idejas autore un īstenotāja Jeļena Kažoka.

Pēc mozaīkas sienas atklāšanas, teatralizētais gājiens cauri Promenādei devās uz novada muzeju, kur notika svinīgs plenēra noslēgums un plenērā radīto darbu izstādes atklāšana.

Katrs plenērs Kandavā tiek gaidīts, jo katru gadu tajā top kāds darbs, kas ievelk jaunu interesantu vaibstu Kandavas sejā, darot to skaistāku un savdabīgāku mums pašiem un, protams, pilsētas viesiem un tūristiem.

„Vai brauksiet uz Kandavu atkal nākamgad?”- jautāja Linda plenēra dalībniekiem.

Jā, noteikti!”- skanēja vienbalsīga atbilde.

Tātad uz tikšanos nākamajā gadā Kandavas Mākslas plenērā!

P.s.

Lielu lielu paldies par palīdzību un atbalstu saka Kandavas novada Kultūras pārvaldes vadītāja Ziedīte Začeste un Linda Romanovska:

Kandavas novada domei un Normundam Štofertam

Kandavas ceļiem, īpaši Eināram Griķim un Modrim Smukkalnam

Kandavas komunālajiem pakalpojumiem

Veikalam Vejmars

Veikalam Jumis

Un daudzajiem palīgiem - Kitija Švīgere, Aiva Valdmane, Inga Labecka, Jānis Priednieks, Agrita Rožkalne un daudzi citi!!!

Liels liels paldies!