Drukas resursa adrese: http://kandava.lv/sakums/kandavas_novada_bjss_u_15_zenu_basketbola_komanda_nakosaja_sezona_speles_1_divizija
Drukas datums: 04:57:52 22.06.2018

Kandavas novada BJSS U-15 zēnu basketbola komanda nākošajā sezonā spēlēs 1.divīzijā24.04.2017

Ļoti veiksmīgi LJBL LR čempionāta sezonu noslēguši BJSS U-15 zēni basketbolā, kas uzvarēja ne tikai regulārajā sezonā 2.divīzijā rietumos, izcīnot 22 uzvaras 22 spēlēs (12 komandu konkurencē), bet arī pārspēlēs par iekļūšanu 1.divīzijā,  sekmīgi cīnījās sešu komandu turnīrā Gulbenē, izcīnot 2.vietu un tiesības nākošajā sezonā spēlēt augstākajā divīzijā.

 Pārspēļu turnīrs notika no 21.-23.aprīlim Gulbenes sporta centrā, kurā spēlēja pirmās divas komandas no 2.divīzijas rietumiem - Kandava, Talsi, pirmās divas komandas no 2.divīzijas austrumiem - Līvāni un Krāslava, un pēdējās divas komandas no 1.divīzijas - Rīga/Pārdaugava un Gulbene. Komandas izspēlēja apļa sistēmu (katra ar katru  vienu spēli) un pirmās divas izcīnīja iespēju nākamajā sezonā spēlēt 1.divīzijā. 

Lūk, kā turnīrā veicās mūsu komandai- 1.spēlē uzvarēta Gulbene ar rezultātu 70:56, 2.spēlē zaudējums Rīga/Pārdaugava ar rezultātu 59:64, 3.spēlē uzvara pār Līvāniem ar rezultātu 71:54, 4.spēlē uzvara pār Krāslavu ar rezultātu 66:48. Pēdējā spēlē bija jātiekas ar Talsiem un tieši šajā spēlē izšķīrās 2.vietas liktenis. Arī Talsi bija zaudējuši tikai Pārdaugavas komandai un pretendēja uz 2.vietu un iekļūšanu 1.divīzijā. Izšķirošajā spēlē mūsu puiši bija pārāki ar rezultātu 69:53 un kopā ar Rīgas/Pārdaugavas komandu izcīnīja tiesības nākošajā sezonā spēlēt 1.divīzijā. Kandavas komandā spēlēja - M.Ķilps, Ģ.Celms, K.Šnikvalds, M.Pelīte, A.Frīdemanis, K.Striķis, K.Šenbergs, R.Paņižņiks. Komandai sezonas laikā palīdzēja arī B.Vuckis, M.Kraucis un R.Petrovičs. Komandas treneris Roberts Rozentāls, pirmais treneris Ivars Bambis.

Sekmīgi startēja arī U-19 jauniešu komanda, kas 2.divīzijas rietumu zonā izcīnīja 1.vietu, sešu komandu konkurencē, 20 spēlēs izcīnot 18 uzvaras un piedzīvojot divus zaudējumus, kas deva iespēju spēlēt izslēgšanas spēlēs. Divu spēļu summā zaudējām vienai no spēcīgākajām 1.divīzijas komandām BJBS Rīga komandai. U-19 komandā spēlē - K.Eņģelis, K.Ozols, R.Rozentāls, R.Ahentāls, E.Zlaugotnis, K.Goldmanis, M.Ķēniņš, Ģ.Krautmanis.  Komandas treneris Jānis Bambis.

U-17 jauniešu komandai 4.vieta 10 komandu konkurencē, 11 uzvaras - 7 zaudējumi. Treneris Ivars Bambis.

U-16 jauniešu komandai 5.vieta 9 komandu konkurencē, 7 uzvaras - 9 zaudējumi. Treneris Ivars Bambis.

U-13 zēnu komandai 25.vieta 37 komandu konkurencē. Treneris Jānis Bambis.

Līdz ar to LJBL LR čempionāta sezona ir noslēgusies, bet jau sākusies gatavošanās jaunajai sezonai, treniņi turpinās, būs arī treniņnometnes.