Drukas resursa adrese: http://kandava.lv/sakums/kandavas_novada_dome_reg_nr_90000050886_aicina_darba_buvinspektoru
Drukas datums: 13:00:40 24.11.2017

Kandavas novada dome reģ. Nr.90000050886 aicina darbā BŪVINSPEKTORU 03.11.2017

Kandavas novada ģerbonis

 Kandavas novada dome aicina darbā būvinspektoru.

 Prasības pretendentiem:

  • atbilstība Ministru kabineta 19.08.2014. noteikumu Nr.499 „Noteikumi par būvinspektoriem” prasībām;
  • pretendentam jābūt reģistrētam būvinspektoru reģistrā;
  • prasme veikt plaša apjoma informācijas analīzi un strādāt patstāvīgi;
  • valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī, svešvalodu zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību;

 B kategorijas autovadītāja apliecība;

·         spēkā esošo normatīvo aktu būvniecībā pārzināšana;

·         labas iemaņas darbā ar datoru (MS Office) un biroja tehniku.

Galvenie darba pienākumi:

  • kontrolēt būvniecības procesa tiesiskumu atbilstoši spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem;
  • sastādīt un reģistrēt aktus par būves pieņemšanu ekspluatācijā;
  • pārbaudīt un apsekot būves, sniegt atzinumus un norādījumus par pārkāpumu novēršanu;
  • izskatīt un sagatavot atbildes uz juridisko un fizisko personu iesniegumiem.

Piedāvājam:

  • interesantu un atbildīgu darbu;
  • iespējas pilnveidot savas profesionālās zināšanas un pieredzi.

-          stabilu atalgojumu un sociālās garantijas;

Jūsu CV, pieteikuma vēstuli, kā arī izglītības dokumentu kopijas ar norādi „Būvinspektors” lūdzam iesniegt līdz 2017.gada 1.decembrim Kandavas novada domē personīgi 202.kabinetā, vai pa pastu: Dārza ielā 6, Kandava, Kandavas novads LV-3120, vai elektroniski e- pasta adrese dome@kandava.lv, tālrunis  63107372

Lūdzam ievērot, ka sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kuri tiks izvirzīti otrajai atlases kārtai!