Drukas resursa adrese: http://kandava.lv/sakums/kandavas_novada_iespeju_fonds_apliecina_apnemsanos_turpinat_merktiecigu_labdaribu
Drukas datums: 08:13:46 23.09.2018

Kandavas novada iespēju fonds apliecina apņemšanos turpināt mērķtiecīgu labdarību 12.10.2017

Latvijas kopienu fondu pārstāvji kopā ar Borisu un Ināru Tetereviem. Foto: Ilmārs Znotiņš
Latvijas kopienu fondu pārstāvji kopā ar Borisu un Ināru Tetereviem. Foto: Ilmārs Znotiņš

11. oktobrī Valmieras integrētajā bibliotēkā septiņi Latvijas kopienu fondi ar saviem parakstiem apliecināja apņemšanos ar Borisa un Ināras Teterevu fonda atbalstu turpināt kopienu filantropijas attīstības programmu. Apņemšanos parakstīja arī Kandavas novada iespēju fonds.
Tādējādi kopienu fondi līdz 2022. gadam apņēmušies piesaistīt resursus vismaz pusotra miljona eiro apmērā 500 labdarības projektu īstenošanai 26 pašvaldībās.

Apņemšanos parakstīja Borisa un Ināras Teterevu fonds un kopienu fondi no Talsiem, Valmieras, Alūksnes un Apes, Kandavas, Limbažiem, Viduslatgales un Ķekavas, pasākumā piedaloties Valmieras domes priekšsēdētājam Jānim Baikam.

Mecenāti, paužot gatavību turpināt atbalstu mērķtiecīgai labdarībai novados, atgādina, ka filantropija ir mīlestība pret cilvēci. “Kopienu fondu ieguldījums labdarībā ir ieguldījums sabiedrības attīstībā kopumā. Ar kopienu fondu ļaužu apņemšanos, gribēšanu un sparu mēs varam gāzt kalnus. Dariet labus darbus un vairojiet mīlestību,” aicināja mecenāti.

 Borisa un Ināras Teterevu fonds. 2010. gadā mecenāti Boriss un Ināra Teterevi nodibināja ģimenes labdarības fondu, lai atbalstītu izcilas un sabiedrībai noderīgas iniciatīvas un veicinātu kultūras, mākslas un izglītības attīstību Latvijā un pasaulē. Fonda atbalstītie labdarības projektu rezultāti aptver simtiem tūkstošu iedzīvotāju Latvijā un iedzīvotājus 10 valstīs ārpus Latvijas teju visos kontinentos. Plašāka informācija: www.teterevufonds.lv