faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Kandavas novada jaunieši Erasmus+ projektā Vācijā23.11.2017

Šā gada rudenī Kandavas novada jaunieši Alise Fjodorova, Dārta Estere Kamparzāle, Sāra Dūniņa, Kristaps Kristers Ozols, Kārlis Kristaps Šteinbergs un grupas līdere Viktorija Selezena, viesojās pieredzes apmaiņā Vācijā, kur piedalījās Erasmus+ projektā "Baltic youth climate exchange".

Projektu Vācijā organizēja organizācija Baltic Youth Sea Council, ar kuru jauniešu centram “Nagla” jau divu gadu garumā ir izveidojusies ļoti laba sadarbība. Projektā piedalījās Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Polijas, Norvēģijas, Somijas un Vācijas jaunieši.

Desmit dienu laikā, kamēr norisinājās projekta aktivitātes, daudz tika diskutēts un spriests par Baltijas jūras piesārņojumu, kā to mainīt, kā arī par to, kā ir dzīvot Baltijas jūras krastā. Jaunieši atsvaidzināja savas svešvalodu zināšanas, ieguva jaunus draugus no citām sadraudzības valstīm. Tāpat neizpalika citu kultūru un tradīciju iepazīšana. No šī projekta jaunieši ieguva ne tikai pozitīvas emocijas, bet arī pieredzi un zināšanas.

Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top