faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Kandavas novads piedalās konkursā “Ģimenei draudzīga pašvaldība”10.10.2017

Kandavas novada dome piedalās konkursā “Ģimenei draudzīga pašvaldība”, kuru organizē Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija.

Aicinām balsot un novērtēt pašvaldības sniegtos pakalpojumus ģimenēm ar bērniem mūsu pašvaldībā, vietnē www.vietagimenei.lv .

Lai noteiktu pašvaldības, kas nodrošina lielāko atbalstu, daudzveidīgākos un pieejamākos pakalpojumus ģimenēm ar bērniem, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) šogad pirmo reizi rīko konkursu „Ģimenei draudzīga pašvaldība”.

Pašvaldību sniegto atbalstu ģimenēm vērtē ne tikai konkursa komisija, balstoties uz pašvaldību iesniegto informāciju, bet savu vērtējumu aicināti sniegt ikviens Latvijas iedzīvotājs. Tas tiks ņemts vērā izvēloties konkursa uzvarētājus.

Balsojums par pašvaldību sniegto atbalstu ģimenēm notiks 2017.gada oktobrī.  Ikviens, kas sniegs vērtējumu, piedalīsies izlozē, kurā katru nedēļu varēs laimēt dāvanu karti 50 eiro vērtībā ģimenes izklaidēm un citas veicināšanas balvas.

 

Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top