Drukas resursa adrese: http://kandava.lv/sakums/kandavas_novadu_apmekle_centrala_velesanu_komisija
Drukas datums: 10:14:06 24.06.2018

Kandavas novadu apmeklē Centrālā vēlēšanu komisija 24.07.2015

No kreisās: Pārstāvji no Centrālās vēlēšanu komisijas: Didzis Zeibots, Gundega Drēska, Arnis, Cimdars un Kandavas novada domes priekšsēdētājs Normunds Štoferts

No kreisās: Kandavas novada vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs Didzis Zeibots, Pārstāvji no CVK: Gundega Drēska, Arnis, Cimdars un Kandavas novada domes priekšsēdētājs Normunds Štoferts

23. jūlijā Kandavas pilsētu un pagastus apmeklēja Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) priekšsēdētājs Arnis Cimdars, projektu vadītāja Gundega Drēska un Kandavas novada vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs Didzis Zeibots, lai apsekotu vēlēšanu iecirkņus un novērtētu to pieejamību vēlētājiem ar kustību traucējumiem.

A.Cimdars apmeklēja vēlēšanu iecirkņus kā pilsētā, tā pagastos un atzina, ka tie ir pilnībā aprīkoti ar visu nepieciešamo, lai pilnvērtīgi nodrošinātu vēlēšanu gaitas norisi Kandavas novadā.

Tiekoties ar domes priekšsēdētāju Normundu Štofertu, tika pārrunāti jautājumi par esošo situāciju, kas visumā vērtēta kā ļoti pozitīva. Komisija tuvākajā laikā iesniegs arī izvērstāku redzējumu par iespējām nodrošināt vēlēšanu procesu cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.

Tikšanās laikā A.Cimdars deva ieskatu kā notiek iecirkņu apsekošana: „Jau otro gadu apsekojam vēlēšanu iecirkņus, esam paguvuši viesoties vairāk nekā 400 valsts iecirkņos un nākamgad ceram šo darbu pabeigt. Pārliecināmies klātienē, kādi ir iecirkņi, aprunājamies ar tur strādājošiem par dažādiem organizatoriskiem jautājumiem. Secinājumos dalāmies ar pašvaldības vadību, pēc tam nosūtām izvērstu redzējumu”.