faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Kandavas pilsētas un novada attīstībai - “Kandavas Ģilde”30.06.2017

Jau ilgāku laiku gaisā virmojusi doma par nepieciešamību pašiem Kandavas iedzīvotājiem iesaistīties pilsētas attīstībā. Ir notikušas vairākas kopīgas tikšanās, diskusijas, domu apmaiņas un šī procesa rezultātā nodibināts fonds “Kandavas Ģilde”. Ģildes sanāksme notika 28.jūnijā Kandavas novada muzejā Amatnieku biedrības telpās.

“Kandavas Ģildē” iesaistījušies un gatavi aktīvi darboties dažādu profesiju pārstāvji, kas ir vienojušies par šādu savas darbības vīziju: “Izveidot Kandavu par Latvijā un tālu aiz tās robežām labi atpazīstamu amatnieku pilsētu, veidojot visdažādākajām amatniecības nozarēm labvēlīgu vidi, iesaistot  pēc iespējas vairāk Kandavas  un apkārtnes  iedzīvotāju. Kandava ir ģimenes pilsēta- gan vietējiem iedzīvotājiem, gan iebraucējiem. Dot iespēju atgriezties dzimtajā pilsētā no tās aizbraukušajiem iedzīvotājiem, īpaši jaunatnei, kā arī veicināt interesi par Kandavu kā labvēlīgu vietu dzīvošanai un darbam. Kandava – bagātu dabas resursu pilsēta. Upe, avoti, pauguri, pilskalni tiek godprātīgi kopti un pakārtoti pilsētas attīstības vīzijai.”

Kustībā ir iesaistījušies vairāki desmiti kandavnieku un vēl tiek gaidīti tie, kuri vēlas aktīvi piedalīties un atbalstīt iesākto iniciatīvu, kas vērsta uz Kandavas  un novada dzīves kvalitātes uzlabošanu. Sapulcē, 28. jūnijā, klātesošie dedzīgi apsprieda Kandavas vecpilsētas centrā esošo tukšo ēku apdzīvošanu un izvirzīja konkrētus uzdevumus, kas jāpaveic tuvākajā laikā.

Pirmais Ģildes un Kandavas novada domes kopīgais darbs Septiņu gulētāju dienā 10.jūlijā plkst. 17:00 būs akcija “Uzziedi Kandava”, kuras laikā Kandavā uz Lielās ielas namu palodzēm tiks novietotas koka kastes ar ziediem. Aicinām iedzīvotājus līdzdarboties šajā pasākumā. Pulcēšanās stāvlaukumā pie Kandavas kultūras nama, līdzi ņemot darba piederumus puķu stādīšanai. Sīkākā informācija pa telefonu 29284179

Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top