faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Kandavniece Arta Jēkabsone uzvarējusi prestižā džeza konkursā 11.07.2016

Dziedātāja Arta Jēkabsone šajā nedēļas nogalē ieguvusi 1.vietu pasaulslavenā Montrē Džeza festivāla konkursā Shure Montreux Jazz Voice Competition. Otrajā vietā - vācietis Ēriks Leuthausers , kuru šogad iepazinām Riga Jazz Stage, bet trešajā vietā - itāļu dziedātājs Fabio Giacalone.

Arta Jēkabsone ir absolvējusi Rīgas Doma kora skolu, šobrīd turpina džeza studijas Ņujorkā. Dziedātāja uzstājusies Baltijas džeza festivālos, sadarbojusies ar pašmāju fanka grupu "Bunch of Gentlemen" un līdzās Sintijai Grigorjevai un Mārai Bulai ir "Lady Jazz Trio" dalībniece.

Šveices Montrē Džeza festivāls (Montreux Jazz festival) ir otrais lielākais džeza mūzikas festivāls pasaulē. Montrē festivāls pirmo reizi notika 1967. gadā. Tā bija Montrē tūrisma biroja direktora ideja, kuras dzīvotspējai sākotnēji ticēja retais. Tomēr jau pirmais festivāls, kurā uzstājās Čarlzs Loids un Kīts Džarets, guva tādus panākumus, ka ar gadiem kļuva par vienu no galvenajām džeza cienītāju pulcēšanās vietām.

Lepojamies ar mūsu novadnieces panākumiem!

 


Informācija pārpublicēta no www.parmuziku.lv

Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top