faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Latvijai 100 ietvaros tiek uzņemta dokumentālā filma “Piedzimt kopā ar Latviju”11.08.2017

Ar mērķi saglabāt nākotnei Latvijas vēstures notikumus, laikmeta iezīmes un cilvēku mūžu gājumus simtgades laikā, tiek uzņemta dokumentāla filma “Piedzimt kopā ar Latviju”. Projektu realizē Jāņa Lapsas piemiņas biedrība, un filmas idejas autors un radošās grupas vadītājs Lūkass Mairis Marcinkēvičs.

11.augustā filmas radošā grupa kopā ar topošās filmas divām simtgadniecēm, tukumnieci Jūliju Zemļicku un rīdzinieci Martu Melgalvi, viesojās Kandavā, lai noskatītos jubilejas izrādi "Tobago" un tiktos ar šā gada gaviļnieku komponistu Uldi Marhileviču un Dailes teātra aktrisi Olgu Dreģi.

Ar savām atmiņām un piedzīvoto gadsimta nogrieznī filmā dalīsies arī bijusī kandavniece Alise Lauva, kura Kandavas novadā nodzīvojusi piecdesmit gadus. Šeit viņi kopīgi ar vīru uzcēluši māju, bet nu jau desmit gadus dzīves ceļš aizvedis Alises kundzi uz blakus novadu - pie mūsu kaimiņiem tukumniekiem.

Dokumentālās filmas par Latvijas simtgadniekiem “Piedzimt kopā ar Latviju” pirmizrāde paredzēta 2018. gada rudenī.

Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top