Drukas resursa adrese: http://kandava.lv/sakums/lieldienas_kandavas_novada
Drukas datums: 00:17:59 25.05.2018

Lieldienas Kandavas novadā12.04.2017

16.aprīlī ar koncertiem, teātra izrādēm, izstādēm, rotaļām un sporta aktivitātēm Kandavas novadā atzīmēja Lieldienas.

Kandavā un pagastos Lieldienu sagaidīšana iesākās ar sirsnīgiem koncertiem, kuros uzstājās ansambļi, bērnu un pieaugušo deju kolektīvi un amatierteātri. Turpinājumā sekoja olu ripināšana, radošās darbnīcas, skaistāko Lieldienu olu konkursi un izstādes, jautras stafetes un šūpošanās.

Visagrāk Lieldienu rītu ieskandināja Zemītes pagastā- jau no plkst. 10:00 ģimenes ar bērniem kuplā skaitā baudīja Lieldienu uzvedumus un draiskojās kopā ar Lieldienu zaķi un vistiņu.

Matkulē svētkus sagaidīja ar Lieldienu skrējienu apkart Baznīckalniņam, vizināšanos ar traktoru  un citām sportiskām aktivitātēm.

Valdeķu un Zantes kultūras namos klātesošos priecēja teātra uzvedumi, bet Cēres un Vānes pagastos notika olu kaujas, šūpošanās, olu ripināšana un rotaļas.

Kandavā, spītējot vēsajam laikam un pat sniegam, Lieldienu koncertā ar jautrām dejām uzstājās Kandavas Deju skolas audzēkņi.

Otrajās Lieldienās 17.aprīlī plkst. 11:00 Kandavas sporta hallē notiks Lieldienu kausa izcīņa divos sporta veidos- volejbolā sievietēm un dambretē.