faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Liena Reinberga- Latvijas Lepnums 201727.12.2017

Latvijas Lepnums 2017- Liena Reinberga un Toms Brūveris
           Latvijas Lepnums 2017- Liena Reinberga un Toms Brūveris

26.decembrī  jau četrpadsmito gadu tika pasniegtas “Latvijas lepnuma” balvas. Kā ik gadu, tās šogad saņēma cilvēki, kas dara vairāk, nekā kāds no viņiem to varētu prasīt vai sagaidīt. Nominācijā “Vairāk nekā prasa pienākums” balvu saņēma kandavniece Liena Reinberga. 

Liena Reinberga nostrādājusi Kandavas novada bāriņtiesā 20 gadus– 13 no tiem bijusi bāriņtiesas priekšsēdētāja, bet septiņus- priekšsēdētājas vietniece. Šo gadu laikā neviens rūpju bērns nav nonācis bērnunamā. Augstajam apbalvojumam Lienu Reinbergu ieteica puisis no Kandavas, Toms Brūveris, kas pateicoties Lienas gādībai ieguvis mājas un ģimeni.

Liena Reinberga: “Tas ir sirds aicinājums, kā jebkurā profesijā. Ja šī aicinājuma nav, tad nebūs arī rezultāta. Šo darbu nevar darīt vienkārši tāpat, lai saņemtu lielu algu un būtu ērts krēsls. Tā to nevar darīt.”

Latvijas Lepnums 2017 - Liena Reinberga tika sumināta novada audžu un aizbildņu ģimeņu Ziemassvētku pasākumā, kā noslēpums, kuru vēl nedrīkst atklāt plašākai publikai. Latvijas Lepnums 2017- Liena Reinberga un Toms Brūveris "Latvijas Lepnums 2017"
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top