faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Novada saimniecības saņem Kurzemes Tūrisma asociācijas balvu “Lielais Jēkabs”27.11.2017

Foto: Kaspars Poriņš
Foto: Kaspars Poriņš

25. novembrī Talsos norisinājās Kurzemes gada balvu pasniegšanas ceremonija “Lielais Jēkabs 2017”, kurā apbalvots Kandavas novada maršruts "No laukiem uz laukiem Kandavas pusē".   

Kandavas novada maršruts "No laukiem uz laukiem Kandavas pusē" deviņu Kurzemes maršrutu vidū saņēma galveno balvu nominācijā "Dižais Kurzemes maršruts māmiņām". Maršrutā iekļautas saimniecības "Kangari" Cēres pagastā un "Indāni" Kandavas pagastā.

Kurzemes Tūrisma asociācijas balva "Lielais Jēkabs" joprojām ir vienīgā reģionālā kvalitātes balva tūrismā. Tā tiek pasniegta kopš 2004. gada un, nu, jau vairākus gadus pulcē arī akcijas "Apceļo Kurzemi" dalībniekus.

Atpūta māmiņām ar bērniem Kandavas pusē. 
Lauku māja "Indāni" - šeit iespējams iepazīt ikdienas dzīvi lauku sētā un aplūkot, apčubināt un iemācīties kopt dažādus mājdzīvniekus.  Iespējams sarīkot pikniku vai pasūtīt iepriekš kādu nelielu lauku cienastu saimniecei.  Kandavas Bruņinieku pils makets - Livonijas ordeņa pils makets atrodams Bruņinieku pilskalna pakājē. Tas izveidots, izmantojot pieejamos aprakstus par Livonijas ordeņa pili Kandavā. Pulvertornis un skulptūra Zīļuks Bruņinieks - skulptūra atrodas pie Pulvertorņa, Pils ielā un nakti sargā Pulvertorni un pilsdrupas, cerībā, ka reiz te atkal būs pils. Pulvertornis apskatāms no ārpuses. Kandavas Promenāde un skulptūra "Ozolzīle" - atpūtas vieta vecpilsētā, kuru caurvij strauts un 7 tiltiņi. Teritorijā ir divi bērniem domāti spēļu laukumi ar dažādām šūpolēm un citādām aktīvās atpūtas vietām, soliņi, pastaigas celiņi. Promenādes centrā pie "Ozolzīles" ar zīļu cepurīti galvā pozē mazs mākslinieks, kurš aicina kopā nobildēties un pieskarties cepurei,  ievēlieties vēlēšanos un ticiet. Tad tā noteikti piepildīsies. Lauku sēta "Kangari" - sakoptajā lauku sētā, kur atrodas arī Gliemežu ferma, iespējams iepazīties ar gliemežu dzīvi, atpūsties klusā un skaistā lauku vidē, parotaļāties bērnu laukumiņā, padraudzēties ar suņiem, degustēt un iegādāties "Kangaru" veselīgos kārumus un našķus: žāvētus augļu un ogas, ievārījumus, sīrupus, čatnijus, kā arī pasūtīt gardas lauku pusdienas vai pašiem izcept gardas maizītes.  

Foto: Kaspars Poriņš

 

Foto: Kaspars Poriņš Foto: Kaspars Poriņš Foto: Kaspars Poriņš Foto: Kaspars Poriņš Foto: Kaspars Poriņš Foto: Kaspars Poriņš. Foto: Kaspars Poriņš. „Dižais Kurzemes daiļdārzs 2017” - Tukuma novada Sēmes pagasta “Rozītes”, saimnieki Daila un Bruno Trubiņi Laureātus sveic Tukuma novada domes izpilddirektors Māris Rudaus-Rudovskis un pārstāve Linda Zemīte „Dižais Kurzemes maršruts māmiņām 2017” - “No laukiem uz laukiem Kandavas pusē”, balvu saņem Kandavas tūrisma centra pārstāve Anda Štrausa un lauku sētas "Indāni" saimniece, Kandavas novada domes deputāte Signe Ezeriņa „Viesmīlīgākais ēdināšanas uzņēmums Kurzemē 2017” - uzvarētājs ir grilbārs - picērija "Ribas", balvu saņem īpašnieks Gintars Petrovs Laureātus sveic Engures novada domes priekšsēdētājs Gundars Važa Specbalva lauku mājai "Bieriņi" no Saldus novada Dižā Kurzemes adrenalīna deva 2017” - Militārās spēles un pilsētas alpīnisms „X-UNIT”, īpašnieks Armands Kotke „Dižā velosipēdistiem draudzīgā naktsmītne Kurzemē 2017” - Dižākais ir viesu nams “Ventas rumba”, īpašnieks Guntis Freimanis „Dižais Kurzemes eksponāta stāsts 2017” - Zūru muzejs ar cukurgalvas stāstu, balvu saņēma Inga Berga Daudzas Kurzemes apceļošanas akcijas balvas, arī galvenā balva no "Stena Line" tika Kandavas novadniekiem un bijušajiem kandavniekiem. Apsveicam! Vakara vadītāji Raimonds Felšs un Līva Dāvidsone Engures novada domes priekšsēdētājs Gundars Važa sumina sava novada laureātus Foto: Kaspars Poriņš Skaistais Talsu tautas nama pagalms!
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top