faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Piesakies NVO samitam “Rīgas reģiona NVO izaugsmei un attīstībai”18.08.2017

Biedrība “Latvijas Pilsoniskā alianse” (eLPA) aicina uz Rīgas reģiona nevalstisko organizāciju (NVO) samitu! Samita mērķis ir sekmēt pilsoniskās sabiedrības pašorganizēšanos Rīgas reģionā, sniedzot noderīgu informāciju un zināšanas par NVO darbībai būtiskām jomām -  pakalpojumiem un pārdošanu, ideju ģenerēšanu, radošuma izmantošanu un komandas līderi organizācijā.

Samits „Rīgas reģiona NVO izaugsmei un attīstībai” norisināsies piektdien, 08.09.2017., Ķekavas kultūras namā (Gaismas iela 17). Iepazīties ar samita programmu var šeit.

NVO samits pulcēs aptuveni 100 dalībniekus no visa Rīgas reģiona un pasākuma laikā būs iespēja iegūt detalizētu informāciju par Latvijas pilsoniskās sabiedrības attīstības tendencēm.

Pieteikties samitam var aizpildot pieteikumu anketu šeit, līdz 5.septembrim!

eLPA direktora pilnvaru izpildītāja Kristīne Zonberga norāda, ka: “Samitā vienkopus satiksies ne tikai NVO, bet arī pašvaldību un valsts pārvaldes pārstāvji, lai veidotu jaunus kontaktus, nostiprinātu esošās vai izveidot jaunas sadarbības.  Savukārt meistarklasēs šogad uzsvaru esam likuši uz ļoti praktiskām prasmēm, kas nepieciešamas NVO ikdienas darbībā - ideju ģenerēšana, to kreatīva prezentēšana un pārdošana -, kā arī ne mazāk svarīgi - organizācijas vadītāja efektīva procesu virzīšana ideju īstenošanai.”

Samitu īsteno biedrība „Latvijas Pilsoniskā alianse” (eLPA) sadarbībā ar Ķekavas pagasta kultūras centru un Kultūras ministriju.

Biedrība “Latvijas Pilsoniskā alianse” ir jumta organizācija, kas apvieno 125 biedru organizācijas. Tā ir dibināta ar mērķi stiprināt pilsonisko sabiedrību Latvijā, atbalstot Latvijas nevalstisko organizāciju kopējās intereses un veidojot labvēlīgu vidi biedrību un nodibinājumu darbībai.

Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top