Drukas datums: 11:48:08 29.03.2024

Raivim Garozam otra bronzas medaļa lodes grūšanā14.02.2017

dscf1677--2.jpg10. un 11. februārī Rīgas sporta manēžā notika Rīgas atklātais čempionāts vieglatlētikā junioriem (U-20) un pieaugušo grupā. Sacensībās startēja arī daži mūsu sporta skolas audzēkņi.

Jau otro bronzas medaļu šomēnes lodes grūšanā junioriem izcīnīja mūsu MSĢ audzēknis Raivis Garoza, raidot 6kg smago lodi 14.97 m tālu. Pirms nedēļas Raivis izcīnīja bronzu ar 15.25 m tālu raidījumu LR ziemas čempionātā junioriem.

Vēl divas mūsu audzēknes  startēja pieaugušo grupā tāllēkšanā, kaut abas ir tikai U-18 grupas vecumā. Labāk veicās Beātei Stivriniecei, kurai ar rezultātu 4.76m 22.vieta, Valērijai Kuzmickai ar rezultātu 4.32m 31.vieta. Te jāpiezīmē, ka sacensībās tāllēkšanā startēja Rio Olimpisko spēļu dalībniece, viena no pasaules labākajām tāllēcējām Darja Kļišina no Krievijas, kura arī pārliecinoši uzvarēja ar jaunu Rīgas manēžas rekordu 6.78 m.

12.februārī Rīgas sporta manēžā notika LR čempionāts telpās vieglatlētikā U-14 grupai -finālsacensības, kuruas gaidījām ar lielu interesi, jo finālsacensībās startēja mūsu labākā šī vecuma atlēte Dita Hadaņonoka. Savā pirmajā LR čempionātā Ditai 7.vieta lodes grūšanā ar rezultātu 10.22m, kas tikai par 2cm atpaliek no Ditas personiskā rekorda.  Uzvarētājas rezultāts 11.30m. Vēl startēja Austris Vilmanis, kurš augstlēkšanā ar rezultātu 1.30m izcīnīja 18.vietu