Drukas resursa adrese: http://kandava.lv/sakums/saeimas_deputati_darba_vizite_apmekle_kandavas_internatvidusskolu
Drukas datums: 23:53:32 24.09.2018

Saeimas deputāti darba vizītē apmeklē Kandavas internātvidusskolu26.10.2017

31. oktobrī plkst. 17:00 Kandavas internātvidusskolā notika Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas izbraukuma sēde.

Darba vizītē Kandavā ieradās komisijas priekšsēdētājs Aldis Adamovičs un komisijas deputāti. Viesi iepazinās ar skolu, apskatīja mājturības  kabinetus, internāta telpas, smilšu terapijas istabu un logopēda kabinetu, tāpat tikās ar skolotājiem un atbalsta personālu. Saeimas Izglītības, kultūras un sporta komisijas deputāti tikās arī ar skolēniem vakarmācībās.

Vizītes laikā Kandavas novada domes priekšsēdētāja Inga Priede atkārtoti, šoreiz klātienē skolas telpās, Saeimas deputātiem skaidroja par valsts finansējuma nepieciešamību internātskolas uzturēšanai. 

Internātvidusskolas direktore Elita Lavrinoviča prezentācijā par Kandavas internātvidusskolas darbību norādīja uz skolas problēmām, kā arī ieskicēja nākotnes redzējumu. Par pieredzi audžuģimeņu sadarbībā ar Bāriņtiesu un internātvidusskolu stāstīja domes Izglītības, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētāja Signe Ezeriņa, bet par skolas un Ģimeņu atbalsta nodaļas sadarbību - novada Sociālā dienesta ģimeņu atbalsta nodaļas vadītāja Ginta Freimane.