Drukas resursa adrese: http://kandava.lv/sakums/senioru_deju_kopas_no_latvijas_sadejo_kandava
Drukas datums: 10:13:14 24.06.2018

Senioru deju kopas no Latvijas sadejo Kandavā20.07.2015

19.jūlijā Kandava zumēja kā bišu spiets, jo šeit uz senioru deju kopu festivālu „Dejas zem ozolu cepurēm” bija sabraukuši vairāk nekā 350 dejotāju no visas Latvijas un vairāki kolektīvi no Igaunijas.

Jau plkst. 11:00 Promenādē sākās meistarklase Vācu senioru dejās.

Plkst. 14:30 notika koncerts, kurā uzstājās Liepājas vācu kultūras centra ansambļi „ Reiz bija” un „Skani”, bet pēc koncerta otra meistarklase „Dejas sēdus”. Abas meistarklases vadīja fenomenāls cilvēks- Latvijas senioru deju apvienības vadītāja Laimdota Andersone.

Vakarpusē visi dejotāji, spilgtos daudzkrāsainos tērpos kā krāsaini taureņi no malu malām, piepildīja brīvdabas estrādi ”Ozolāji”.

Festivālu atklāja Kandavas novada domes priekšsēdētājs Normunds Štoferts, sveicot visus Latvijas dabas galvaspilsētā- Kandavā un novēlot jauku vakaru mūs skaistajā mazpilsētā.

„Dejot mēs varam jebkurā vecumā, dejojot mēs ne tikai piešķiram dzīvei gadus, bet arī gadiem – dzīvi!”- sacīja domes priekšsēdētājs.

Kad festivāla noslēgumā Ozolājos izskanēja pēdējais mūzikas akords un simtgalvainais dejotāju pulks sastinga savās vietās, Latvijas senioru deju apvienības vadītājas Laimdotas Andersones vārdiem - Mirkli, apstājies, tu esi skaists!- ar skaļiem aplausiem un saucieniem, pievienojās visi, kas atradās estrādē.