Drukas resursa adrese: http://kandava.lv/sakums/sia_kandavas_komunalie_pakalpojumi_aicina_darba_juristu
Drukas datums: 23:22:33 17.12.2017

SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” aicina darbā juristu04.12.2017

SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” (reģ.Nr. 41203006844), aicina darbā juristu uz nenoteiktu laiku. Vēlama vismaz 2 gadu praktiskā pieredze jurista darbā. Piedāvājam  interesantu un dinamisku darba vidi, regulāru atalgojumu un draudzīgu kolektīvu. Darba vieta: Kandavas novadā.

Pieteikties var līdz 2017.gada 18.decembrim sūtot CV un motivācijas vēstuli uz e-pastu: sia_kkp@inbox.lv vai uz juridisko adresi: “Robežkalni”, Kandavas pagastā, Kandavas novadā vai ierodoties personīgi. Zvanīt pa Tālr.: 63126072, 63126188 un  26603244.

SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” pamatdarbība ir dzeramā ūdens ieguve un piegāde, kanalizācijas novadīšana un pārstrāde, asenizācijas pakalpojumi, namu apsaimniekošana, kapsētu apsaimniekošana, apkures pakalpojumu sniegšana Kandavas novadā. Papildus pakalpojumi ir remonta darbi, pļaušanas un teritorijas sakopšanas pakalpojumi.
DARBA PIENĀKUMI:
• Sniegt priekšlikumus un ierosinājumus par SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” kompetencē esošiem jautājumiem;
• Saskaņot un sagatavot līgumu projektus atbilstoši spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem;
• Gatavot atbildes uz fizisku un juridisku personu, valsts un pašvaldību institūciju, tiesībaizsardzības institūciju sūdzībām, priekšlikumiem un iesniegumiem;
• Sniegt atzinumus un slēdzienus un priekšlikumus problēmu likumīgai risināšani, izstrādāt situācijas risinājuma modeļus;
• Apkopot SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” rīcībā esošo dokumentāciju, kas nepieciešami atzinumu un atbilžu sniegšanai;
• Sagatavot un iesniegt tiesā prasības pieteikumus, paskaidrojumus, iebildumus saskaņā ar Civilprocesa likumu, pievienojot pierādījumus, kas apstiprina paskaidrojumā un iebildumā minēto;
• Izstrādāt iekšējos normatīvos aktus un rīkojumus;
• Pārstāvēt SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” intereses valsts un pašvaldības iestādēs;
• Sagatavot izsoļu un iepirkumu dokumetāciju;
• Piedalīties komisijās;
• Sniegt komentārus, skaidrojumus tiesību normu tulkošanā darbiniekiem.

PRASĪBAS:
• Augstākā izglītība tiesību zinātnēs.
• Vēlama 2 gadu praktiskā darba pieredze jurista darbā.
• Izteikta analītiskā domāšana, precizitāte un augsta atbildības sajūta.
• Prasme lietot praksē teorētiskās zināšanas.
• Pamatzināšanas dokumentu noformēšanā.
• Labas iemaņas darbā ar datoru (MS Office programmām).
• Pārzināt spēkā esošos ārējos un iekšējos normatīvos aktus, kas regulē SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” darbības jomu.
• Vēlme un spēja iesaistīties komandas darbā, palīdzēt kolēģiem.

MĒS PIEDĀVĀJAM:
• Regulāru atalgojumu un sociālās garantijas.
• Interesantu un dinamisku darba vidi.
• Profesionālu un draudzīgu kolektīvu.

DARBA VIETAS ADRESE: “Robežkalni”, Kandavas pagastā, Kandavas novadā.

DARBA DEVĒJA KONTAKTINFORMĀCIJA: e-pasts: sia_kkp@inbox.lv, Tālr.: 63126072, 63126188 un 26603244.  Juridiskā adrese “Robežkalni”, Kandavas pagastā, Kandavas novadā, LV-3120.
Pieteikties var līdz 2017.gada 18.decembrim sūtot CV un motivācijas vēstuli.