faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” aicina darbā remontstrādnieku04.12.2017

SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” (reģ.Nr. 41203006844), aicina darbā remontstrādnieku ar B kategorijas vadītāja apliecību uz nenoteiktu laiku. Vēlama  pieredze līdzīgā amatā. Piedāvājam  interesantu un dinamisku darba vidi, regulāru atalgojumu un draudzīgu kolektīvu. Darba vieta: Kandavas novadā.

Pieteikties var līdz 2017.gada 18.decembrim sūtot CV uz e-pastu: sia_kkp@inbox.lv vai uz juridisko adresi: “Robežkalni”, Kandavas pagastā, Kandavas novadā vai ierodoties personīgi. Zvanīt pa Tālr.: 63126072, 63126188 un  26603244.

SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” pamatdarbība ir dzeramā ūdens ieguve un piegāde, kanalizācijas novadīšana un pārstrāde, asenizācijas pakalpojumi, namu apsaimniekošana, kapsētu apsaimniekošana, apkures pakalpojumu sniegšana Kandavas novadā. Papildus pakalpojumi ir remonta darbi, pļaušanas un teritorijas sakopšanas pakalpojumi.

DARBA PIENĀKUMI:
1. Veikt pārvaldīšanā un apsaimniekošanā esošo inženierkomunikāciju  un ēku (būvju) Kandavas novadā remontus, kā arī novērst avāriju sekas.
2. Nodrošināt pārvaldīšanā un apsaimniekošanā esošo inženierkomunikāciju un ēku (būvju) Kandavas novadā, uzturēšanu.
3. Izpildīt nepieciešamos inženiersistēmu remontdarbus, neparedzēto darbu (avārijas situācijas u.c.) izpildi.
4. Veikt zāles pļaušanu Kandavas novadā.
5. Sniegt priekšlikumus un risinājumus remontdarbu veikšanai un  avārijas seku novēršanai.
6. Sagatavot apsekošanas aktus, darbu izpildes, darbu nodošanas-pieņemšanas aktus un citu veida aktus.

PRASĪBAS:
• Pamata vai vidējā izglītība.
• Vēlama  pieredze līdzīgā amatā.
• B kategorijas autovadītāja apliecība.
• Pārzināt spēkā esošos ārējos un iekšējos normatīvos aktus, kas regulē amata pienākumu veikšanai nepieciešamo jomu.
• Vēlme un spējas iesaistīties komandas darbā, palīdzēt kolēģiem.

MĒS PIEDĀVĀJAM:
• Regulāru atalgojumu un sociālās garantijas.
• Interesantu un dinamisku darba vidi.
• Profesionālu un draudzīgu kolektīvu.

DARBA VIETAS ADRESE: “Robežkalni”, Kandavas pagastā, Kandavas novadā.
DARBA DEVĒJA KONTAKTINFORMĀCIJA: e-pasts: sia_kkp@inbox.lv, Tālr.: 63126072, 63126188 un 26603244.  Juridiskā adrese “Robežkalni”, Kandavas pagastā, Kandavas novadā, LV-3120.
Pieteikties var līdz 2017.gada 18.decembrim sūtot CV.

Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas

back to top