faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Tiks izdots 2018. gada kalendārs ar bērnu zīmējumiem04.12.2017

Lelde Kurpniece, Cēres pamatskola
Lelde Kurpniece, Cēres pamatskola

SIA “Atkritumu apsaimniekošanas sabiedrība “Piejūra”” gadskārtējais zīmējumu konkurss ir noslēdzies un šobrīd norisinās darbs pie 2018. gada kalendāra izstrādes. 

Konkursa tēma šogad bija “Mana pilsēta, novads gadalaikos”. Kopumā tika iesūtīti 224 skolēnu zīmējumi. Bērni un jaunieši savu mākslu pauduši, gleznojot dažādās tehnikās. Zīmējumos atainotas iemīļotas savas pilsētas vai novada ēkas, vietas un ainavas.

No Kandavas novada aktīvākā skola bija Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola. Kalendārā būs redzams skolnieces Rūtas Liepas gleznojums un Cēres pamatskolas skolnieces Leldes Kurpnieces zīmējums. Konkursā iesaistījās arī Zemītes un Zantes pamatskolas.

Konkursa norises septītajā gadā darbu izvērtēšana sākās jau skolās, jo katra no tām varēja iesūtīt tikai desmit, viņuprāt, labākos un veiksmīgākos zīmējumus. Šajā gadā konkursā piedalījās dalībnieki no Tukuma, Engures, Dundagas, Jaunpils, Kandavas, Talsu, Rojas, Mērsraga novada un Jūrmalas pilsētas.

SIA „ AAS Piejūra” ir patiess prieks par skolēnu interesi. Aplūkojot darbus, redzēt centību un ieguldītā darba augļus, par ko, protams, ir jāsaka liels paldies arī visiem pedagogiem. Apskatot kalendāru, iespējams, konkursa dalībniekiem gaidāms kāds pārsteigums, jo zīmējumi parādīsies arī kolāžās!

SIA “AAS “Piejūra”” aicina izglītības iestādes iesaistīties ikgadējā makulatūras vākšanas konkursā: “Palīdzēsim kokiem!”. Dalība tajā norisināsies līdz 2018. gada 25. aprīlim.

Rūta Liepa, Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola
Rūta Liepa, Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top